Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szánalmas amikor...

Szerintetek szánalmas amikor a magyar celebek azzal vergődnek hogy nekik milyen drága dolgaik vannak?

Figyelt kérdés
Ismerőseim tetszikelik ezeket Facebookon azért látom. Van olyan aki kirakja hogy vett egy majdnem 20 ezer forintos parfümöt, van olyan aki drága napszemüveget visel, meg hogy milyen drága helyre ment el nyaralni stb.
2016. aug. 18. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki szánalmas aki erre veri...

persze vannak szituációk amikor ezeket fel lehet hozni, de nem erre kell verni a nyálukat...


23F

2016. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket általában nem ők veszik, hanem szponzoroktól kapják, és azért teszik ki, hogy reklámozzák őket.

De úgy tűnik működik, mert sokan elhiszik :)

2016. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezeket általában nem ők veszik, hanem szponzoroktól kapják, és azért teszik ki, hogy reklámozzák őket.

De úgy tűnik működik, mert sokan elhiszik :)"


Na, megelőztél mert ilyesmit akartam írni.


Régen volt neten egy cikk, ahol le volt írva miért "dicsekednek" celebek drága x márkájú dolgaival.

2016. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas!
2016. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!