Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám pszichológus...

Hogyan tudnám pszichológus nélkül feldolgozni az utcán beszólogató/füttyögő/dudáló férfiakat?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok, 14 éves, és már egyre jobban félek utcára menni. Nem tudom ezt úgy felfogni hogy örülnöm kéne hogy "vonzónak" tartanak, egyszerűen félek tőle hogy ezek tetlegességig fajulnak. Rengetegszer dudálnak ki az autóból, köszönnek, tesznek valami undorító megjegyzést. Viszont ma konkrétan izomból rácsapott a fenekemre egy vadidegen fiú, annyira lesokkolódtam hogy lereagálni nemtudtam, mire észbe kaptam már röhögve sétált tovább a haverjával. Nem tudom mit kellett volna ebben a helyzetben csinálni, félek hogy egy pofontól még ideges is lesz és csinál valamit egy ilyen barom. Nem tudom ezeket kezelni, de úgyérzem nincs értelme keményem edzeni, odafigyelni az étkezésre meg hasonlók azért hogy csak ilyenektől kapjon az ember elismerést.:( Ezzel a mai nappal telt be a pohár, nem tudom mit csináljak.

2016. aug. 18. 23:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Mi volt rajtad? Forró naci, szoknya, cica nadrág vagy valami más?
2016. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

Na nekem is kb az a kérdésem, mint az elsőnek.

Ez nem normális viselkedés, ha NORMÁLISAN nézel ki.

Vsz nem öltözöl valami visszafogottan - khm... lehet kicsit kvásan nézel ki?

Szóval írd már le, milyen ruhákat hordasz.

(És nem, nem akarok ismerkedni, nő vagyok.)

2016. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz?
2016. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy, mi volt rajta. Egy 14 éves kislányról van szó. Utánam akkor is füttyögnek, ha hosszú nadrágban meg pólóban vagyok. Le lehet akadni erről az áldozathibáztatásról.

Egy 14 éves kislány, ha p-csagatyában lenne, akkor is a FELNŐTT EMBER felelőssége lenne, hogy ne kezdjen ki vele. pont.

2016. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%
Tuti fix,hogy az öltözködéseddel van a probléma.Te is gondolom úgy öltözöl,mint a legtöbb kortársad,haspóló + olyan rövidnaci,amiből kivan a fél popsid :D Néha én is kihívóbban öltözök,olyankor szoktak dudálni meg beszólogatni.De normálisan öltözve akármilyen csinos lehet valaki,nem fogják közönségesnek gondolni...
2016. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Ne öltözz kihívóan.
2016. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Paprikaspray, odainvitálod kedvesen aztán pofánfújod.
2016. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Egy átlagos rövidujjú pólóban, egy farmerben és egy tornacipőben voltam. Nem gondolom hogy ku**ásan öltözködnék, cicagatyát és szoknyát fel sem veszek pont ezek miatt:(
2016. aug. 18. 23:40
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

14 évesek között is van olyan alkatú/termetű bakfis aki nagyjából nagykorúnak is elmegy már, egyrészt.


Másrészt minden ilyen beszólós - nem összetévesztendő a finoman bókolóval- hímet verjen meg az isten 3 darab lánygyermekkel. Az ilyen sötét múltú apukák a legnagyobb ellenzői a lányaik udvarlóinak és kínokat élnek át ha valaki közelít feléjük.


Harmadrészt egy sima póló-farmer is vágykeltő ha valakin csinosan áll.

2016. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem öltözködöm k-vásan, de adok a külső megjelenésemre. Tehát jó színösszeválasztás, csinosabb holmik, de egyikből se lóg ki semmim, aminek nem kellene! A viselkedésem pedig nagyon visszafogott, félénk és visszahúzódó vagyok. Mégis odadudálnak, fütyülgetnek, odaköszönnek, hümmögnek, ésatöbbi. Kérdező, értelmes lánynak tűnsz, nem gondolnám, hogy veled van a baj! Az ilyen alpári, bunkó, és magukat menőnek tartó "férfiakkal" próbálj meg ne foglalkozni. Ne vedd tudomásul, amit mondanak/tesznek, hagyd őket figyelmen kívül, és sétálj tovább. Ha leállnál velük, visszaszólnál, az sokkal rosszabb lenne. Én is hagyom őket a fenébe mindig. Persze zavaró, és még kellemetlenül is érzem magam olyankor, de ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Mondjuk a fenekemre még soha nem csaptak rá szerencsére, abban a helyzetben nem tudom, mit tennék, de valószínűleg engem is pont úgy lesokkolt volna, ahogy téged is. Fényes nappal nem hiszem, hogy tetlegességig fajulna a helyzet, úgyhogy ne félj, csak menj tovább esetleg kicsit gyorsabban. Este pedig ne sétálj egyedül. Én is ezt teszem. Plusz, próbálok forgalmasabb helyeket választani útvonalként.

20/L

2016. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!