Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mi változott az...

Lányok, fiúk! Mi változott az életetekben fogyás után?

Figyelt kérdés
Hogyan változott meg az emberek viselkedése veletek szemben, a baráti körben, illetve több lánynak/fiúnak tetszetek , mint azelőtt?

2016. aug. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnt fel, hogy több embernek tetszenék. Nyilván én magam jobban érzem magam a bőrömben, merek szebben öltözni és pl képet feltölteni a facebookra vagy instagrammra, amit persze többen kedvelnek, de ez is természetes, mivel már nem valami mögött elbújva vagy 5 számmal nagyobb ruhában fotózkodom, mint előtte /persze most sem kihívóan/. A környezetemben azon kívül, hogy páran megjegyzik, hogy fogytam vagy pl nővérem beszól, hogy anorexiás vagyok és vigyenek orvoshoz (ez egyáltalán nem igaz), nem változott semmi vagy nem vettem észre.


Mondjuk én csak 10 kilót adtam le.

2016. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csontianyja válasza:
100%
én észrevettem sokkal több fiú megnéz és sok bókot kapok bár én 23 kilót fogytam eddig.valóban többen lájkolnak és kapok bókokat jól érzem magam a bőrömben és lett önbizalmam :)
2016. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem! Köszi szépen a válaszokat!

Gratulálok nektek!! :)

2016. aug. 19. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Lájkokért fogytok? Te jó isten inkább megyek és felkötöm magam
2016. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es. A kérdés arról szólt, mióta lefogytak mi változott. Tehát, nem miért fogytak le...
2016. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csontianyja válasza:
100%
igen javaslom hogy kösd fel magad ha ilyen tanulatlan vagy :)
2016. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!