Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye van ez a gyerek SelChris,...

Ugye van ez a gyerek SelChris, csinál prankeket de nagyrésze mű, megjátszott. Vélemény? Itt egy link a csatornájához: https://www.youtube.com/user/SelChris2

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szánalmas. Ha mindenképp kamu pranket akar, akkor csinálná meg normálisan, hogy bevegyék az emberek. De kommentekben is mindig oltják 😁
2016. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van amelyik igazi,meg van mű is. Vegyesen.
2016. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ma tette fel a bocsánatkérős videóját, mert sokan csináltak róla leleplező videót.
2016. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bocsánat kérő videó leleplezését láttátok már? AZt mindenképp nézzétek meg Gogu csatornáján ez ne vedd reklámnak de... mind1.
2016. aug. 23. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen láttam.

És amit feltett a Futurájéról az nagyon durva...:D

2016. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen az az.
2016. aug. 24. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez a Gogu is túloz.Minden normális embernek szerintem leesett hogy kamu a prank.Senki nem kötelezett senkit hogy nézze.Valóban hazudott Cris de én amúgy leszarom.Csak Eder videóiból ismerem viszont ott igazi prankekben van.
2016. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Azóta Selchris csatornája tovább szárnyal, Gogu meg ott maradt a porban. :D Mert mást nem tud csinálni más emberek fikázásán kívül. Így semmit nem haladt előre a csatornája a dráma óta. :)
2017. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas és az is aki nézi. Hű de "megprankel" mindenkit..fszom
2017. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!