Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan állítsak le egy zaklatót?

Hogyan állítsak le egy zaklatót?

Figyelt kérdés

Már egy ideje közösségi oldalaimon keres fel, írogat a képeim alá, merthogy nem reagálok az üzeneteire.

Nem akarja felfogni, hogy nem akarok tőle semmit, és hogy tűnjön el a francba. A szüleimet, meg a rendőrséget se akarom belevonni ebbe az egészbe, de már szinte mindent próbáltam és nem hagy békén. (Próbáltam tiltani, de csinál másik fiókot.)Szerintetek mit kellene tennem?



2016. aug. 22. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani.
2016. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, idővel te nyernéd a küzdelmet. Neked a letiltása 10 másodperc, neki újra regisztrálni 1-2 perc legalább.
2016. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Ki zaklat? Ismerősöd, ismeretlen?

Találkozzunk, keressük meg, megagyaljuk!

2016. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok, tiltottam már le, és az én képemmel és nevemmel regisztrált újra, és elkezdte bejelölgetni a barátaim.

Egyszerűen nem tudok tőle megszabadulni.

2016. aug. 22. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle azóta? Abbahagyta a zaklatást?
2020. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!