Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van, hogy éjjel nagyon...

Miért van, hogy éjjel nagyon ideges leszek, nappal viszont nem stresszelek az elkövetkezendő életszakaszom miatt?

Figyelt kérdés

Most fogom kezdeni az egyetemet, Budapesten. Nappal semmi bajom, de éjszaka mindig ideges leszek, és nagyon stresszelek a dolgokon. Vidéki vagyok, így a költözésen, mindenféle beiratkozési mizérián, azon, hogy találok-e valami olyan munkát, amit egyetem mellett tudok végezni, hogy kb ne haljak éhen, és hasonló dolgokon. Nappal tínyleg nagyon jól viselem, de éjszaka izzadok, nem tudok aludni, kattog az agyam. Miért lehet ez?q

Ui: Már egy évet éltem Pesten, és dolgoztam is, mert előző egyetemem nagyon nem feküdt nekem.


2016. aug. 26. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert nappal elnyomod a félelemérzést tudatosan, és éjszaka- mikor a racionális tudatrész kikapcsolódik, pihen- elszabadulnak a tudat alá nyomott tartalmak. Ne félj! minden rendben lesz.
2016. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval. Esetleg az,hogy estére elfáradsz,és a fáradtság és nyűgösség váltja ki belőled!
2016. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jól esnek. :)
2016. aug. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!