Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Martin Ethelwolf? Egy...

Ki az a Martin Ethelwolf? Egy zsidó rabbi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát beütöttem a keresőbe...sok hülyeséget láttam ,az biztos!
2016. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem! Farkas Attila Márton, egy publicista.
2016. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
10%
Igen, és Farkas Attila Márton egy zsidó. Russzul tudod kérdezõ, õ nem egy sima rabbi, õ a üzletelõs fõrabbi. Szerinted meg lehet élni egyiptológuskodásból? Nem lehet. Õ a zsinagógában üzletel és fosztja ki a gójokat, innen van pénze. Ráadásul leleplezõdött, hogy õ egy álspirituális kókler.
2016. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bopefe válasza:
Én úgy tudom, hogy ő a földalatti cionista mozgalom főalakja.A zsinagógába hívja a gyanútlan gójokat azzal, hogy ingyenes kulturális programban lesz részük, és amikor azok nem figyelnek lehúzza őket teljesen. Ráadásul megrögzött ateista is,imádja rombolni Eckhart mester munkásságát és megveti Buddha tanait.
2022. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Martin Ethelwolf professzor, az egyiptológia nemzetközi hírnévnek örvendő szaktekintélye, Harrison Fawcett Aranypiramis című könyvében.


Egyébként meg FAM az, mert felvette ezt a nevet az őt most éppen a woke-idióták miatt tiltó facebookon.

2022. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!