Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy észrevegye...

Mit csináljak hogy észrevegye magát? 14/L

Figyelt kérdés

A nagynénim pasija hát...egy paraszt. Úgy beszél és úgy is viselkedik, a családom rosszul van tőle. Nekem valamiért nagyon szeret beszólogatni. Mondok példát. Ma is jöttek hozzánk (persze tőle se puszi se semmi), és nagynénim kérdezte tőlem h "fogytál?" (Egész nyáron rengeteget edzettem,persze h fogytam vagy 5kilót) Erre a pasi: "Talán kicsit fogyott, eddig még ennél is kövérebb volt" (160cm vagyok és 45kg...)

Ez csak egy példa volt, sokszor belémköt, és lehet h nem nagy cucc, de számomra nagyon sértő. Szal elhatároztam hogy akárhányszor megszólal, bele fogok kötni. Nade hogy égessem le? Mit mondjak neki hogy észrevegye magáról hogy egy bunkó paraszt?? Vagy mit kéne tennem hogy legalább ne jöjjön a közelembe? Elegem van a tahó képéből



#valakitúlsokatképzelmagáról...
2016. aug. 27. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Felnőtt, azt mond, amit akar, nehogy már egy 14 éves parancsoljon neki hogy milyen véleménnyel legyen rólad.
2016. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha felnőtt akk akárkibe beleköthet?

Am nem tettem semmit hogy ilyen véleménnyel legyen rólam

2016. aug. 27. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szólj édesapádnak, hogy flegmázik, bunkón viselkedik veled. Mindenkivel ezt csinálja vagy veled? Mert ha csak veled akkor szimplán nem bír, ellenszenves vagy neki, bár ez akkor sem ad jogot, hogy beszólogasson.
2016. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs apukám, anyával élek (azért köszi, anyának megemlítem a dolgot:), Mindenkivel így beszél, csak velem szeret a legjobban kötekedni
2016. aug. 27. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű ő is csak 1 a sok közül, aki a lányokon éli ki a frusztrációit, mert valami nem ment egész életében...

Inkább próbáld nem észrevenni, és nem egy légtérben lenni vele, nehogy tovább fajuljon a dolog, lehet, bántana is fizikailag. :(

2016. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom az 1-t még nem b***ták eléggé pofán.

Szólj anyukádnak mert hiába nem bír akkor sem jogosítja az fel arra hogy piszkáljon.

2016. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor szólok anyukámnak, és elkerülöm őt, jobb is ha nem látjuk egymást.

Köszönöm szépen a normális válaszokat :)

Sokat segítettetek

2016. aug. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!