Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek átvágott ez az...

Szerintetek átvágott ez az öreg nő, aki buszjegyre kért pénzt?

Figyelt kérdés

Ma mentem vidékre és megszólított egy idős nénikeforma nő, aki azt mondta, hogy nem kéregető és hogy elnézést kér, de nem tud hazamenni és buszra kellene neki pénz. Eddig tök rendes is volt. Kicsit megsajnáltam, tudom hogy nem kellett volna, elővettem az apróm, de félreértettem az összeget, adtam neki valamennyi, utána visszavettem mert amikor kijavította h mennyi kéne, újra át kellett számolnom (mondtam, hogy nekem is kell az apró a buszjegyre) és ezért visszavettem tőle. Erre kicsit bunkón visszaszólt, hogy most visszaveszem?? Ezen úgy ledöbbentem, hogy vissaszólni se tudtam, már késésben voltam, hagytam ami nála volt és otthagytam...

Olyan érzésem van, hogy átcseszett és most haragszom magamra.....400nak értettem amennyit kért, kb adtam neki 300at, erre mondja h 700... és hogy nekem mennyi kell.... a saját pénzemből. Nem is tudom, hogy nem ordítottam le a fejét, egyébként nem tűnt tényleg csövesnek.



2016. aug. 28. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mostmár megtörtént. Felejtsd el. Vonj le következtetést.
2016. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
300Ft-al átvert, nem a világ vége. :D
2016. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Most már lényegtelen, hogy átvágott-e, nem egetrengető összegről beszélünk.Felejtsd el, és legközelebb ne kövess el ilyen hibát.
2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Másik szemszög:

Kedves kisunokám!

Ma rettenetesen kínos dolog történt velem a buszon. Hazafelé menet sajnos elhagytam a pénzem, ezért próbáltam az arra járóktól kérni. Az egyikük úgy látszik nagyothalló (kölcsön is adtam volna a hallókészülékem neki, de pont azt vittem javíttatni, ezért kellett bemenjek a városba) és 700 forint helyett 400-at adott. Amikor láttam akkor mondtam neki még egyszer, hogy "700 a jegy, aranyoskám", erre ő kivette a kezemből a 300-at. Hökkenten megkérdeztem, hogy miért veszi vissza, erre ő nálam hagyta azt a pénz, amit már egyszer kivett a kezemből és mogorván otthagyott.

2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Csókol: Nagyi
2016. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
65 év felett ingyenes a tömegközlekedés..
2016. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki átvág, aki az utcán kér pénzt.
2016. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Én is kértem már az utcán pénzt, szimplán elveszett a pénztárcám, amiben benne volt a bérlet. Egy fiatal lány adott kölcsön. Ahogy hazaértem felhívott egy ismeretlen, hogy megtalálta a tárcámat. (Pénz szerencsére nem volt benne), de az iratok vissazszerzése sok gondot okozott volna. Másnap a lányt meghívtam ebédelni, és a pénzt is visszaadtam. Azóta már együtt vagyunk.
2016. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de nem tud hazamenni és buszra kellene neki pénz."


Jó öreg kéregetős szöveg.

2016. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy az időseknek, értsd 65 felett ingyenes a busz.
2016. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!