Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok valakit megkeresni...

_noi1310 kérdése:

Hogy tudok valakit megkeresni facebookon úgy, hogy csak a keresztnevét és a lakhelyét tudom?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a keresztnevét és lakhelyét tudom, semmi mást. Na meg persze a kinézetét :D Szóval tuti felismerném képről, de nem tudom hogy kezdjek bele a keresésbe. Kérlek valaki segítsen, nagyon fontos! :(

2016. aug. 29. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Rékeresel valakire, aki biztosan ismeri. Aztán az ő simerősei közt megnézed.
2016. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De senki nem ismeri őt, csak én:((
2016. aug. 29. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy rajtad kívül ne ismerné más ember... Olyan ismerősére kell rákeresni, akinek tudod a nevét. Vagy pl. az iskolájára, aztán az iskola ismerősei közt megnézni. Vagy az iskola ismerőseinek ismerősei közt. Vagy ha az iskola honlapján van névsor, akkor abban az összes ilyen nevűt kikeresni facen.
2016. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az ismerőseim köréből csak én ismerem :D És az ismerősei nevét nem tudom, csak az övét..
2016. aug. 29. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A hármas tanácsait szerintem próbáld ki, plusz keresési opciónak életkorát.
2016. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az életkort hol kell?
2016. aug. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!