Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megtalálhatok...

Szerintetek megtalálhatok valakit, akit még a régi honfoglalón ismertem meg, úgy 7-8-9 éve?

Figyelt kérdés

Tudom még a felhasználónevét, illetve hogy akkor hol lakott, meg körülbelül a korát is. De a mai honfoglalóba már belépni sem tudok, se új regisztációval barátokat jelölni vagy ilyesmi... Meg garancia sincs rá, hogy ő belépne, vagy eszébe jutna-e...:D

Van valami ötletetek hogy találjam meg?:l

Egyébként egyszer megadta a facebookját úgy 4-5 éve, csak én akkor még nem facebookoztam. Pedig tök aranyos volt. Írta, hogy megváltozott és hogy szívesen beszélgetne velem.:D

De azóta semmi hír felőle, ma meg már elérni sem tudom a honfoglalónak nevezett akármin.


...Bárcsak emlékeznék a facebookjára vagy a nevére...


2016. szept. 3. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha arra emlékszel hogy hol lakott, és az valami kisebb város, meg nagyjából a korára emlékszel, akkor nem kizárt hogy megtaláld fbon. Van funkciója a fbnak amivel lehet lakóhely szerint keresni! Beírod a városát aztán kidob pár embert onnan keresel egy olyat aki kb hasonló korú lehet mint az illető akit keresel, és elkezded az ismerősei között keresgélni :D elég hosszú folyamat lehet, de én már találtam meg így két embert is. És sokat segít ha tudsz róla pár dolgokat, pl ha fbon lájkolta a honfoglalót, az is ki van írva fbon a kedvelt játékok fül alatt, ha találsz valaki aki kedveli a honfoglalót az adott városból, akkor az ő ismerőseit alaposan nézd át mert mivel hasonló érdeklődési körű így lehet ő ismerheti azt aki keresel. De zenei ízlés, kedvenc filmek állatok stb is hasonló módon segíthet.
2016. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
És mit mondasz neki? "Szia! Velem játszottál ~10 éve. Nem akarsz meginni velem valamit?"
2016. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Higgy nekem, mindenkit meg lehet találni, csak szörnyen bogarasnak kell legyél hozzá.


Én egy kép alapján megtaláltam facebookon egy csajt, aki azt mondta úgy sem lesz meg a faceja.

Se név, se város, se életkor, semmit nem adott.


Mégis sikerült.

2016. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Te most ettől jól érzed magad, hogy cseszegeted azzal hogy mit fog mondani neki? Ettől jobb neked, hogy ideböfögsz valamit, amivel megpróbálsz elbizonytalanítani egy idegen embert, aki keresi egy régi ismerősét? Miért fáj ez neked?
2016. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én régen sokat honfoglalóztam, lehet tudok segíteni

Írj ha gondolod

2016. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod, készülj fel rá, hogy meghízott, és azóta van 2 gyereke. Meg egy férje. (Nekem volt, hogy eszembe jutott egy régi név.) :)
2016. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!