Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Romokban van a maganeletem....

Romokban van a maganeletem. Valakinek van jo tanacsa esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem... Fel evnyi gond allt ossze most egy egessze, es ugy erzem hogy beleszakadok.

Kezdjuk az elejen: januarban ismerkedtem egy lannyal, nagyon meg voltam erte kattanva de nem lett semmi, tovabbleptem. Masfel honapja elkezdtem ismerkedni egy masik lannyal, es megtortent amit nem akartam: mocsok modon beleszerettem sajnos. Nagyon jol ereztem magam vele es az a bizonyos szikra is megvolt. Egyszer csak eltunt es azota nem beszeltunk. Ennek egy masfel hete, azota nagyon rossz passzban vagyok. Van egy testverem aki teli vigyorral kozolte, hogy a januari csajjal megy randira. Na itt borult ki a bili teljesen. Kivagyok mint a kutya a mostani miatt erre a sajat testverem atgazol rajtam egy masik kellemetlen emleket elohozva. Abszolut meg vagyok reccsenve, nem tudom mit csinaljak. Emberileg abszolut zsak sz@rnak erzem magam. Mindenki mondja hogy milyen jo nekem, hogy jo uton van az eletem es mennyire irigyelnek (jo munka, egyetem stb) es hogy cserelnenek velem de kozben meg belulrol kette szakadok az erzelmeim miatt. Semmi masra nem tudok gondolni, csak arra hogy hianyzik ez a lany(mostani) es hogy es g€ci a testverem. Napok ota ez a ketto erzes kavarog bennem es valahogy ebbol kezd elegem lenni. Tul akarok lepni mindenen es nyugodtan csak a dolgaimra koncentralni de egyszeruen nem tudok. Mit csinaljak, hogy csillapodjon ez az egesz? Lehet h tulreagalom a dolgokat?



2016. szept. 4. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

kinézel egy csini csajt a rosszlányokról,felhívod kérsz egy időpontot elmész és jól megdugod.

mikor kijössz tőle újra tele leszel önbizalommal.

vagyis felülírod a rossz élményt és szerintem a testi tapasztalat is rád fér,ha ha ilyen könnyen esel szerelembe.

2016. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen együtt érzek veled, nekem sincs most könnyű időszakom. De amit tehetsz, az szerintem az, hogy a céljaidra koncentrálsz, el kell hitetned magaddal, hogy neked a karriered fontos és meg kell mindent tenned a céljaidért. Ha pedig csak a céljaidra koncentrálsz, talán kevesebbet fogsz gondolni arra a lányra. Tudom és elhiszem, hogy baromira nehéz és rossz, de idővel talán kicsit jobb lesz, amikor megpróbálod elfogadni azt, ami történt. És tapasztalatból mondom, hogy szerintem nem reagálod túl a dolgokat, de amit még tehetsz, ha nem akarsz túllépni rajta, hogy mindenáron felkeresed és még utoljára küzdesz érte, elmondod, hogy mennyire fontos neked. De próbáld meg magad összeszedni, mert hidd el, hogy majd jön egy olyan lány, aki viszonozza majd az érzéseid.
2016. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!