Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon érdekelne, hogy szerint...

Nagyon érdekelne, hogy szerintetek mi lehet a volt munkatársam mostani munkája?

Figyelt kérdés
Információim, hogy 24 órát dolgozik és 72 órát pihen. Budapesti munka, nem informatikával kapcsolatos ez biztos. Titkolja, azt mondja nem mondhatja meg ez olyan. Bár lehet csak kamuzik.

2016. szept. 6. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr.
2016. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tipp csak, vagy "biztosnak" gondolod? Ismersz valakit aki így dolgozik, vagy esetleg te?
2016. szept. 6. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában a biztonsági őrök dolgoznak ilyen beosztásban.
2016. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is biztonsági őrre tippelek, esetleg valami más fajta ügyeletes, kapuőr stb. Egyik rokonom dolgozott ilyen műszakban, de ő informatikus.
2016. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarja az orrodra kötni. Lehet, hogy az sem igaz, hogy így dolgozik.

De miért akarod tudni?

Egyébként az is lehet, hogy nincs bejelentve, vagy más valami nem szabályos, ezért nem akarja hirdetni.

2016. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gondolom valami minimálbéres rabszolga, és azért nem mondja el, mert még maga is szégyelli.. de a szükség nagy úr!
2016. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: Azért, mert érdekel mi van vele. Egy ideje nem beszélünk, de nem azért mert haragban lennénk. Mindig is ilyen titkolózós fajta volt, én meg elég kíváncsi típus.
2016. szept. 6. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, dolgoztam így, ez elég jellemző beosztás.
2016. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!