Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne ember-gori...

Szerintetek lehetne ember-gorilla hibridet létrehozni, amely az ember intelligenciáját és a gorilla erejét ötvözné?

Figyelt kérdés

A Szovjetunióban Sztálin ember-gorilla hibrideket akart kitenyészteni hadi célokra, akkor még a technika nem volt elég fejlett (nem volt mesterséges megtermékenyítés) de talán a mai technológiával, ha lenne egy kellően gonosz és eltökélt diktátor (mint amilyen Stalin volt) létre tudnák hozni? Én láttam dokufilmet is erről, még nők is akadtak, akik "önként" jelentkeztek, hogy kihordják a kísérleti példányokat. A ló-szamár = öszvér, vagy tigris + oroszlán = lyger keresztezés létezik pl. már létezik!


Cikk: [link]



2016. szept. 6. 16:13
 1/8 anonim válasza:
100%

Talán a csimpánzzal lehetséges, az is nagyon erős utód lenne, mert egy csimpánz kb. hatszor erősebb egy férfinál, de szerintem az intelligenciája valahol a két faj szintje közt lenne, szóval lehet teljesen kezelhetetlen lenne!


Remélem nem lesz senki olyan beteges, hogy ilyet létrehozzon, mert nem jü, ha az ember Istent játszik, egyébként a lyger kb. kétszer akkorára nő a szüleinél és a természetben nem tudna megélni, mert nem bírna futni a gyors afrikai zsákmányállatok után, igaz lehet falkában letepernének egy elefántot szóval ki tudja!

2016. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, történtek már erre vonatkozóan kísérletek, Sztálin bátyó semmi ilyesmit nem csinált, felejtsd el a zsindexet Kérdező, ez akkora legalja fos kamuoldal, hogy még az sem igaz, amit kérdeznek. A németek kísérleteztek mesterséges megtermékenyítéssel, nem az oroszok, és ott derült ki hogy a majom és az ember nem kompatibilis egymással, mert az ivarsejtek nem ismerték fel egymást...szóval kútba esett a dolog, vélhetően ám azért, mert egy ilyen lény nem lenne amúgyse életképes.
2016. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a Discoveryn is láttam erről szóló dokufilmet, de egyébként igen valószínütlen egy ilyen keresztezés, ha pl. nem mi lennénk az emberfélék egyetlen képviselője, hanem lennének neander-völgyiek is akkor talán lehetne egy ember-neandervölgyi hibridet létrehozni, de az nem buli!
2016. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha két fajt ötvöznek, a kettő valamilyen keveréke lesz belőle, nem pedig az egyiknek ilyen tulajdonságát veszi át a másiknak meg amolyat. Tehát ha lehetséges is lenne ilyen utódot létrehozni, az intelligenciája is az ember és a gorilla közötti szinten lenne, meg az ereje is.
2016. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak nekem vicces ez a kérdés? :D Szakadok rajta.
2016. nov. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a majmok bolygója filmsorozatot. Bár az nem keresztezésről szól. De érdekes nagyon.
2016. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gorilla Grodd?
2016. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Nekem is rögtön ő jutott az eszembe! XD
2016. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!