Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "70kg alatt nincs jó nő, csak...

"70kg alatt nincs jó nő, csak karácsonyfadísz. " Ilyen megosztásokat látok facebook-on. Komolyan ezt most miért?

Figyelt kérdés
Ezek szerint hìznom kellene vagy 10 kg-t, hogy jó nőnek számìtsak?Az oké,hogy fogadjuk el magunkat,de miért a másik oldal gyalázásával kell ezt megtenni?Te hogyan vélekedsz az ilyen kiírásokról?
2016. szept. 7. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tökéletesen vagy a 60 kg-al !!
2016. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Ez csak az azonos erejű ellentétes reakció a reklámokban, modellújságokban és egyéb médiaterületeken való anorexiára történő felbujtásra. Nem kell annyira komolyan venni, csak azt jelenti, hogy nem mindenki szerint a csontváz az ideális alkat.
2016. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jézusisten.. dehogy..nehogy híz...
2016. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekik is kell valami mentsvár. Ne sajnáld tőlük. Ne vedd komolyan.
2016. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

gondolom kövér nők posztolnak ilyesmit önigazolásból,de az tuti hogy nem férfiak.

az egészségtelenségben az elhízásban nincsen semmi vonzó.

2016. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

2:

A modellalkat egyáltalán nem anorexia, bárhogy is próbálják beállítani az elhízott, de kompenzálni akaró nők.


Az eredeti mondás amúgy is úgy szól, hogy 100 kg alatt a férfi karácsonyfadísz. Ami ugyanolyan méretes baromság, és a söröshordó hasú férfiak terjesztik.

2016. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Én az ilyeneket kiíró/megosztó ismerőseimet le szoktam tiltani egy időre az üzenőfalamról (mondom ezt úgy, hogy van rajtam kb. 10 kg súlyfelesleg). Teljesen feleslegesnek tartom, hogy ezeket nézegessem: ha én jónak érzem így magam, akkor nem a mindenegybenblog és társai által megosztott, áltudományos féligazságokat tartalmazó bullshitek fognak megerősíteni ebben, ha pedig nem jó így nekem, akkor ez sem fog meggyőzni arról, hogy márpedig de. Aki pedig vékony, az vagy fel se veszi, átsiklik felette vagy bántónak fogja érezni. Egyetértek azzal, hogy ez egy erőltetett "visszavágás" a fatshamingre, ráadásul úgy, hogy az "ellenkező oldalt" szólja le.
2016. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség! Aki ilyesmi alapján szelektál, azzal nem is vesztes semmit, hidd el!
2016. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hiznom kene 30 kilot.... b@sszus evek ota kuzdok, hogy elerjem a 45-ot... en teyleg sovany vagyok, de te biztos csinos vagy draga, ne foglalozz az ilyenekkel. Valakinek az jon be, valakinek ez. Nem lehet igy kategorizalni, hogy igy meg igy kell kinezni, mert ez tetszik a pasiknak. Izles kerdese ugyis. Annyi a lenyeg, hogy legyel apolt, legyel az egeszseges kereteken belul es erezd jol magad a borodben. :)
2016. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, istenem, azért ne játszd már el, hogy ha valaki irigységből bántja a soványakat, az ugyanaz, mintha undorból a kövéreket.


Megnyugtatlak, a tévében, magazinokban, klipekben, filmekben, plakátokon még mindig a 0-ás méret hódít, nem vagy elnyomva.

2016. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!