Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor öleltél át utoljára...

Mikor öleltél át utoljára valakit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 19:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Két hete és egy napja, és két hete nem is láttam azt a személyt, de remélem fogom még valaha... Hiányzik. :'(
2016. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
már vagy 10 éve, én úgy vettem észre magyaroknál inkább az arcra puszi a szokás üdvözlésként, külföldiek sokkal jobban ölelgetik egymást
2016. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Családom ölelgetem rendszeresen! -Ha unják akkor a kutyát:) - ő mindig örül neki...


De ha szétnézek tényleg kevés ember van szeretve!

2016. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
ma is, tegnap is, azelőtt is :)
2016. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
3-4 éve. Tököm emlékszik már rá.
2016. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#9 Tudom, hogy nem elég és mégértelek...átölelnélek igaziból is.

Miért nincs olyan akivel ölelkezhetsz?

2016. szept. 12. 20:13
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, sose szoktak, vagy én vkit.
2016. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Két hónapja. Egy haveromnak készítettem elég nagy ajándékot ami rengeteg időmet és pénzemet felemésztette, de mivel nagyon vágyott valami olyasmire ezért megérte. Akkor úgy megörült neki hogy zavartatta magát a pályaudvaron kiabált és megölelt. Pedig a csendes visszahúzódó típus.

Úgy megölelni valakit viszont hogy lelkileg én is éreztem évekkel ezelőtt volt.

2016. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de nem lehetett rég, egyébként akik nem öleltek meg valakit már több mint egy hónapja azok miért nem oldják meg vahaogy?

Pl.: havertól vagy munkatárstól akivel jóban vagytok elköszönésképp megöleled gyorsan (kétlem hogy nagyon ellenkezne bárki is)


Egy nagy ölelést küldök külön neked kérdezö :D és mindenkinek aki szeretne eggyet ;)

2016. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Utolsó. Azért mert egyszerűen nem érzem szükségesnek. El tudom képzelni hogy valakinek nagyon fontos, de én enélkül is vagyok fizikai és szellemi kontextusban emberekkel. Emellett ha mégis kapok akkor pedig csak speciális emberektől akiktől sokat jelent.
2016. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!