Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha irhatnál egy mondatot a 10...

Ha irhatnál egy mondatot a 10 évvel ezelőtti énednek Mit üzennél?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 02:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha r_hadék lennék, akkor jót nevetnék rajta és megmondanám neki, hogy hihetetlenül világtalan és fogalma sincs róla, hogy mi vár még rá és örülök amiért nem vagyok a helyében.


De én nem vagyok r_hadék, szóval valami sablonos bíztató szöveget írnék: Akármi is legyen, tarts ki, mert azok a dolgok amik történnek veled formálnak majd egy olyan emberré aki tudja mit akar és képes elérni azt.


Nem tudom kérdező, neked honnan jött ez a kérdés, de én gondolkodtam már azon, hogy mit szólna pl a fiatalabb énem ha összefuthanánk vagy láthatna. Vajon mit gondolna rólam?

2016. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el magad egy kicsit jobban, és ne próbálj meg annyira görcsösen megfelelni a szüleidnek - és hidd el, hogy szerethető vagy.
2016. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nekem onnan jött hogy hogy nem keveset dolgozok csak ugy zuzom a napokat és mindenki mondja hogy igy hamar el tel az élet.

hogy ha ilyen idos lenne mindent máshogy csinálna .

más döntéseket hozott volna .

igy kiváncsi voltam hogy van e valaki aki uzent volna valamit magának hogy jo jo igy is dee ez nem elég . várjon tobbet el az élettől , magától ..

2016. szept. 13. 12:20
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondanám a fiatalabb énemnek, hogy ne tanuljon tovább még diploma után még két évet, mert pont 2008ra végeztem és utána alig találtam munkát, de 2006ban még jó helyre felvettek volna. még egy jó tanács: olyan pasival ne járjál akinek az anyja dönt helyette, azoktól menekülj :D
2016. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mivel akkor még csak 6 éves voltam, ezért elég egyszerűre kell vennem a figurát:) Annyit mondanék, hogy: legyél felszabadultabb, nyíltabb, barátkozz össze sok emberrel, és ne hagyd abba a sportot!

Egyèbként van egy videó ebben a témában: [link]

2016. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lottószámokat írnám meg... 100 problémámra 99-re a pénz a megoldás.
2016. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad még időben f&szfej.
2016. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

11 #

Hát igen ... jogos az 5 pont...

Ugyan csak .

2016. szept. 13. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!