Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitől szoktál elismerést...

Kitől szoktál elismerést várni? Szereted, ha érzékeltetve van, hogy nem vagy egy sablon a világban? És ki az, akire te felnézel, és jó példaként szolgált az életedben, van ilyen személy?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 17:16
 1/6 Zoknihegesztó válasza:
Régen a szüleimre bátyámra sikeresebb családtagjaimra néztem fel és tekintettem rájuk példaképként de mára megvannak a saját céljaim amivel tudom hogy haladhatok előre az életben és ezért nincs olyan ember akitől elismerést várnék. Persze nagyon jól esik de a saját elismerésem magamtól fontosabbnak tartom.
2016. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkitől nem szoktam várni. Nincs szükségem rá, hogy mások érzékeltessék, akinek igen, azokat csak sajnálni tudom. Eminemre felnézek, de így a hétköznapi életben nincs ilyen személy.
2016. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már volt...

A barátom pont ilyen volt.

Aztán átvert de rendesen, és megmutatta hogy õ is csak egy hétköznapi ember

2016. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem várok el senkitől elismerést, és nem érdekel ha elismernek. Van akire felnézek a tetteiért hogy milyen zseniális, de nem akarok olyan lenni mint ő.
2016. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember, akire felnéznék vagy a példaképem lehetne. Nem azért, mert én egy akkora kivételes arc vagyok, hanem mert nem nagyon találtam még igazi életcélt. Így nincs is olyan, aki előttem járna, hiszen nincs út sem. De rajongó típus sem voltam soha.
2016. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A környezetemben abszolút nincs olyan ember, akire fel tudnék nézni. Nekem inkább underground zenészek a példaképeim, tőlük sokat lehet tanulni az alázatról, valamint legtöbbjük emberségből jeles. Nem úgy, mint a közelemben élők.....
2016. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!