Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek paranoiás vagyok,...

Szerintetek paranoiás vagyok, hogy facebook-ról, email-ről kitöröltem az üzeneteimet mert félek, hogy valaki feltöri a gépemet vagy a fiókjaimat és elolvassa miket beszéltem másokkal?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy még csak feltörni sem kell, mert mindent dokumentálnak?
2016. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nálad törölve vannak, de akik megkapják/írtak neked azoknál ugyanúgy ott marad. Szóval az első válaszoló jól mondja mentve van.

Van valami szabályzat az ilyen webhelyeket szolgáltatóknál is, hogy x-y időre visszamenőleg kötelesek elmenteni. Pl ha rendőrségi nyomozás van eltünt személlyel kapcsolatba ott is utána tudnak nézni ha komolyabb az ügy.

2016. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi olyanról beszélnél? Ha bűnt követtél el vagy drog ügyek stb még megérteném a törölgetést, ami igazából felesleges.


De ha csak hétköznapi dolgok, akkor felesleges.


Ja és ha annyira fosol, hogy feltörik/elolvassák, akkor csak talit beszélj le s ott az illetőnek/illetőknek mondd el mondandódat. S nem kell feleslegesen törölgetni a még létező üzenetet.


Menj dokihoz a problemoddal.

Valahol megértem de akkor is felesleges. Az elektronikai dolgok terén el se tudod képzelni mik vannak.


Máshonnan az otthoni gépedet is feltöri egy hozzáértő, amire naaaagyon kicsi az esély hogy csak úgy megpályáznak.


Nyugi itt is elolvassák mit kérdeztél X')

2016. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én is szoktam törölni az üzeneteket.

A legjobb haverommal egy külön programon szoktam beszélgetni, amit szinte lehetetlenség feltörni.

Nem hiszem hogy paranoiás vagy, csak elővigyázatos, ami nagyon jó.

2016. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"amit szinte lehetetlenség feltörni" Elég elcsépelt egy duma ez.
2016. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lófaszt se érdekel, hogy te miről fosod a szót nulla-huszonnégyben a hülye ismerőseiddel.
2016. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!