Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A youtubeosok hogy viselik az...

A youtubeosok hogy viselik az utálókat? És azokat akik nagyon durvákat írnak?

Figyelt kérdés
Többször elgondolkoztam azon, hogy pl. amikor egy lány youtubeosnak olyan dolgokat írnak hogy csak nézek (szexuális dolgokat) akkor nem félnek? Vagy ha valaki például olyan kommentet kap valakitől, amiben azt írja hogy legszívesebben megölné meg ilyenek attól nem félnek? El akarok kezdeni youtubeozni, a negatív kommentek, amiben annyit mondanak, hogy béna meg idegesítő vagy, az nem zavarna, de félek hogy ha valaki fenyegetni kezd.

2016. szept. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak beböfögni tudnak commentbe, de amúgy a valóságba nagy senkik. Nézd meg a legaljább szintalatti youtubeosokat, akiknek a lakhelyük is nyilvánosságra került, Herby, Molnár Krisztián, Tirexi, meg a hozzájuk hasonló csőcselék. Hány fenyegetést kaphattak már szerinted a neten? ezzel szemben hány valós atrocitás érte őket az életben? Nulla?
2016. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak hangemberek akiknek csak a monitor mögül erős a hangjuk. Elmesélek neked egy kis technikát amit pont ilyen helyzetben lestem el:

Régen követtem egy külföldi youtube arcot. Politikai témákban szólalt fel és én például egyetértettem vele, de rengeteg embert magára haragított. Csinált róla egy videót hogy napi sok száz fenyegető üzenetet kap. Aztán még abban videóban kitette a pontos címét és google maps-en is megmutatta merre kell menni. Egy évre rá csinált egy videót arról hogy azóta tizedére csökkentek a fenyegető üzenetek, és a valódi életben kemény 0 azaz nulla atrocitás érte az egy év alatt.

Azóta én is ezt csinálom. Ha facebook-on vagy bárhol máshol valaki elkezd személyeskedni akkor kulturáltan mondok neki egy helyet és egy időpontot ahol esélyt kap megverni. Erre általában olyan válaszok jönnek hogy "hagyjál már!" "úgyse jönnél el" "én ilyenekre nem érek rá" "pont nem jó az időpont" még akkor is ha előtte azt írta hogy bárhol bármikor szétkap.

2016. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Deep Weben lehet bérgyilkost bérelni. Úgy adogassátok ki a címeteket xDD

Sőt vannak olyan helyek, ahova fel is teszik ezeket/be lehet küldeni s mindenki számára nyilvánossá teszik. persze ezt nem a 12 éves pistike fogja megtenni, de ha valaki tényleg nagyon megutálna valami miatt akkor megtalálja a módját, hogy ártson. Sosem tudni :D

2016. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jó you tube-sok leszarják ezeket a szellemileg visszamaradt fogyatékosokat és bannolják őket a ge##-be aztán nem foglalkoznak velük többé. Fira Hefner még videókat is csinál az ilyen idiótákról azzal a címmel hogy "Szerelmes levelek nekem". Nézz meg egyet belőle és látni fogod hogy ő hogyan is reagál. Egy igazán jó videós úgy reagál rájuk mint ő.
2016. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban hogy ha valaki hírhedt lesz a videói miatt az kap jót és rosszat is egyaránt. Ezt el kell viselniük. Mert hogy szól a mondás? Aki k..vának áll az ne sikítozzon ha megb....ák.

Van olyan ember aki azt hiszi hogy ha kilép a nyilvánosság elé akkor csak jó dolgokat fog kapni? Ezek szerint elég sokan vannak ilyenek. Ez nem áldozathibáztatás. De aki elhatározza hogy videós lesz és a saját arcával és személyiségével és véleményével publicitást ad magának akkor az jól meggondolta előtte hogy mi lesz az eredménye?

Vannak videósok akik menet közben jöttek rá erre és már beletörődtek mivel több pénz jön már a dologból mint amennyi hátránya van a számukra.

Ha elmész egy fűrésztelepre dolgozni jó pénzért ott is előfordulhat hogy koszos leszel vagy egy óvatlan pillanatban lekapod egy ujjpercedet. Mindenben van rossz is.

Azokkal én sem értek egyet akik már elmebeteg módon zaklatják az embereket vagy nagyon durván nyilvánulnak meg. De vannak határok amiken belül teljesen elfogadhatók a negatív kritikák is. Ezek is kellenek. Aki olyan mimóza hogy ezeket a normális kritikákat sem bírja az ahelyett hogy szidja a közönség kritikusabb részét inkább zárja be a csatornát és menjen el rendesen dolgozni. De nem irodában számítógépen pötyögős munkára. Majd megtudja hogy milyen kemény az élet és 2 hét múlva már újra megnyitja a csatornáját mert rájön hogy a nem is volt olyan rossz videózással keresni a betevőt. Volt már erre több példa. Naugye.

2016. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyet máshol is kaphatsz. :)

Facebookon, Instagramon, bárhol és nem csak akkor ha "híres" vagy. Sajnos ilyen az internet. Előbb vagy utóbb mindenkit megtalálnak. :D

2016. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!