Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csoki, Medgyessy, vagy a...

Csoki, Medgyessy, vagy a Bethlen? (Debrecen, mindhárom)

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Csokonai,de még mindig úgy érzem,hogy a Medgyessy barátságosabb..Viszont a Bethlen pedig erős iskola.Nem tudom.Valaki? aki tud segíteni?

2016. szept. 18. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Csoki vagy Bethlen...de ink Bethlen
2016. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor a medgyessy sima gimi nem ajánlott?
2016. szept. 18. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyik se.talan a Medgyessy ami meg ahogy elmegy de az se egy eros iskola.
2016. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem nem éri meg általánosra menni,mert mire eljuttok az érettségiig 2 nyelvvizsga kell majd...ha jó a nyelvérzéked,akkor menj a Csokiba vagy a Megyóba. Ha inkább szakmát szeretnél,akkor mindenképpen a Bethlen a megfelelő. Ott magas szinten tanulják a nyelveket is.

De ne feledd, te döntésed ;)

2016. szept. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A Bethlen egyáltalán nem diák centrikus, nem ajánlom.

Inkább menj a Megyóba.

2016. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ès a TÀG ?
2016. okt. 13. 11:28
 7/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a Bethlen nem diákcentrikus. A Bethlen nagyon jó suli. Jó a közösség, jók a tanárok, és ha azt nézzük annyira nem nehéz, persze kell tanulni, de nem fogsz belehalni a tanulnivalóba. Ha jól megy a matek, akkor mindenképpen ajánlom. :)
2016. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felvettek a Medgyessy-be általános szakra.😊
2017. júl. 5. 19:42
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező! Szereted a Megyót? Jó a társaság? Be tudtál illeszkedni? Ajánlod az iskolát?

Bocsi a sok kérdésért, csak 3 iskolába felvettek(ahova akartam menni, oda nem), és nagyon döntésképtelen vagyok, hogy melyik lenne a legjobb..

2019. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolso vagyok: engem is ugyanebbe a 3 gimibe vettek fel :D
2019. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!