Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó, szemét...

Miért van ennyi bunkó, szemét felhasználó jófogáson?

Figyelt kérdés
Tele van az oldal barmokkal. Eltűnnek, keveset és primitíven válaszolnak, ha valami nem tetszik azonnal megsértődnek, sok a tesze-tosza elem akik "meggondolják magukat... Damn! Alig van "bohapiac" oldal a neten, miért nincs legalább egy jó? A vatera kihalófélben van, a többi meg túl kicsi.

#mocskos férgek
2016. szept. 28. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos iskolázatlan buta emberek...
2016. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez például "feri" néven futott - szépen, kisbetűvel - és alig értette amit írtam. Bár árulkodó volt a lakhelye is (deklasszált rétegek régiója). Azt nem értem, hogy tud az ilyen regisztrálni? Jó lenne pár "szűrőkérdés" regisztrációnál, hogy a sötét/lumpen/roma/proli egyedek ne bohóckodjanak. Néhányan telejesen értelmesek, de sok a s-ggfej akikről kb. a "kisegítő iskolából kibukott" jelző ugrana be.
2016. szept. 28. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert mindenki pénzt akar keresni, vagy fillérekért venni jó árut... sőt az iskolázatlanabbak még inkább. Mindenen spórolni akarnak. Szóval jaj, jófogás, itt olcsóbb minden, gyerünk asszony, jelentkezzünk be, van itt tévé ócsóbban, mint a bótba...

Sajnos bolhapiacos oldalakon ilyenek mindig vannak és lesznek. Én is voltam már főleg vásárló vaterán, fb-s csoportokban... eladó és vevő között egyaránt ritka sok tahó volt. Tojáshéj a seggén, de már nagy a pofája típusú echte proli ízléstelen műkörmös tinip..sa, aki azt hiszi, körülötte forog a világ... munkanélküli bevándorló, aki magyarul nem képes normálisan írni, és megsértődik, ha még egyszer rákérdezek... iskolázatlan nagyhangú cigányok... sorolhatnám. Párom meg elad, főleg vaterán, hát hozzá jönnek be olyanok, hogy... lemezritkaságokat árul áron alul, ha van, erre van olyan felhasználó, aki minden alá odaírja, hogy "hát ezresért elvinném, annyi fölött úgyse adod el", erre a saját oldalán a kommersz szarokat árulja 2-3000-ekért. Meg aki azért nyivákolt, mert 10 Ft-ért megvett 100 db tollat, és a képen nem látszott, hogy reklámtollak, és ez levon az értékükből... 10 Ft-ért, basszuskulcs. Hogy arról, hogy a vásárlók közül ki és hogyan kommunikál az eladókkal... úgy kell hajkurászni őket, hogy egy héttel a licit lejárta után méltóztassanak válaszolni mailben.

2016. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy csomó régi retro cucc viszont csak ilyen oldalakon elérhető, ami elég szemétség. Tévét meg ilyesmiket nem is vennék ilyen helyen, akkor már inkább bolt egy kicsivel többért.
2016. szept. 29. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sem volt pozitív tapasztalatom a jófogáson.


Ha vennék valakitől: levelezés, majd rákérdezek, hogy mikor mehetek a holmiért vagy időpontot ajánlok, eltűnnek. A hirdetés továbbra is aktív. Akkor most el akarja adni vagy nem?


Eladni meg kabátokat akartam. Írom a helyszíneket, hová tudom elvinni, mindegyik kabát ötezer forint. Jön a levél, hogy négyezret ad érte és vigyem el vidékre. A másikkal egyeztettünk, de előtte még felhívott, hogy lehetőleg pár nadrágot is vigyek.


A legelső élményem végül is nem volt negatív, de azért röhögtem egy jót. Cipőt vettem, a fickó odarendelt a város szélére szombat reggelre egy utcasarokra. Zuhogott az eső, egyszer csak kijön a hapsi a házból pizsiben, lóbálja a cipőt, elteszi a pénzt. Még jó, hogy vittem szatyrot. :D Groteszk látvány volt.

2016. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs jó tapasztalatom a jófogáson. Eladni szerettem volna inkább, és 1-2 termék esetében eljutottam több érdeklődővel oda, hogy megbeszéljük az árat, neki nagyon kell, el ne adjam másnak, stb. Aztán eltűnik. Telefont 2 nappal később nem vette fel, hogy na akkor egyeztessünk időpontot, az előtte érdeklődő meg az sms-re sem válaszolt, hogy akkor kell-e neki a hűtő, stb. A másik meg vidékről hívott, hogy akkor neki is nagyon kell az az 1-2 cucc, de hogy mennyire alkuképes. Na ott tartottunk, hogy tulajdonképp féláron akarta elvinni a cuccokat, lealkudni az üzemanyag árát. Mondtam neki akkor én mennyiért adom, reakció hogy megbeszélik akkor otthon, és azóta nem keresett a fazon. Talán jobb is.


Vatera szerintem ebből a szempontból jobb. Komolyabb, szigorúbb szabályzat, értékelés, stb. Hála az égnek ott nincs ez a jobbra balra vásárolgatás, érdeklődés, nekem nagyon hú de kell, stb. Bár ott is megy ez néha, hogy leüti az ember, majd pár nap múlva eszébe jut, hogy amúgy vett valamit. :D


Nem tudom miért csinálják ezt az emberek, lehet maguk sem tudják mit akarnak. Nézelődnek, találnak 5 nekik tetsző dolgot, rágerjednek, mindegyiket felhívják, aztán már csak azzal foglalkoznak, akitől megveszik, a többi 4-et meg elfelejtik, ők meg ott várják a választ, hogy mi lesz. Vagy alszanak rá egyet, rájönnek hogy nem is kell annyira, vagy nem is tetszik, és akkor innentől fogva el van felejtve az egész.


Én biztos letörlöm magam Jófogásról, van még 1-2 folyamatban lévő hirdetés, de ha lezárult a kör azokkal kapcsolatban, akkor delete. Ez nekem nem kell, rabolják mások idejét az ilyen emberek.


És igen, itthon ez a mentalitás, ha eladni akarnak az emberek, akkor minél drágábban, ha venni, akkor meg minél olcsóbban, szinte ingyen, és még én vigyem házhoz neki.

2016. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Vaterán is van rengeteg agyhalott. Akartam a múltkor venni egy terméket, telefonon kiselőadást tartott valami faszi nekem hogy ő inkább kidobja amit rendeltem tőle. Akkor mondtam neki hagyjuk egymást. PEdig megvettem volna, de olyan barom volt hgoy nem is volt vele már kedvem negyed óra süket duma után barkóbázni. Röhögtem rajta egy jót, aztán elváltunk békével.


A Jófogás amúgy is egy nagy nulla oldal. Ahhoz hogy mailben kérdezzek az eladótól meg kell adjam a tel számom... tudod mikor. Kár hgoy az OLX és az Apród eltűntek. A Jófogást akkor se szerettem és most hogy csak ez van csak facebookon vagy esetenként vaterán nézelődök.


Amúgy meg az országban rengeteg bunkó van, nem is csoda ha tele vannak ezek az oldalak ilyenekkel.

2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!