Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszagondoltok az eddigi...

Ha visszagondoltok az eddigi életetekre, melyik volt az eddigi legszebb rész?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok. Ha visszagondolok eddigi életemre, a legszebb rész az volt, amikor a nagyszüleimnél voltunk pár hetet minden nyáron. Mentünk fűért, tökpályát csináltunk a tökökből, és azon egyensúlyoztunk, tatám vitt minket kalandozni az ártérbe. És bent is nagyon sokat játszottunk.Meg az udvaron a macskás labdás játékot. Hogy középen van a macska és annak kell elkapnia a labdát. Sokat nevettünk. Ittuk a forralatlan szűrt kecsketejet, és mama minden finomságot csinált nekünk. Akkor még sok mindent nem értettünk, és nem igazán érdekelt minket, hogy ott nem igazán volt nagy tisztaság, észre se vettük. Aztán ők olyan helyen voltak, hogy csak kinti wc- volt. meg lavórba fürödtünk, mégis jobb volt ott mint otthon és ezek életem legszebb emlékei. Akkor még nem aggódtunk munkán, és különböző problémákon, felhőtlenek voltunk. Ma a nagyszüleim már elég betegesek, tatám se tud már úgy játszani. És sokkal szomorúbb a hangulat, amikor ott vagyok. Soha nem hozható már vissza az az időszak
2016. okt. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felhőtlen gyerekkor szépségei, meg amikor megtaláltam az igaz szerelmemet és boldog voltam vele...
2016. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden éjszaka amikor aludtam és nem álmodtam.. így nem emlékszem semmire!


én eddig a 27 életévem alatt még nem találtam meg az élet szépségeit és egyáltalán nem értem, hogy miért szenved mindenki a hosszú élete reményében.

2016. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2005-2006-os évem volt a legszebb.
2016. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!