Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz h az...

Szerintetek nem gáz h az emberek ennyire ráakaszkodnak a híres emberekre?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt látni h ha egy híresség megjelenik valahol, tömörülés lesz, máris mindenki fotózkodni akar velük, nem hagyják békén.


pl: http://www.youtube.com/watch?v=IjsPmjqmcvs


Számomra tök fura h így nyomulnak, mindent megtesznek egy fotóért.



2016. okt. 1. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé gáz,szánalom a köbön.
2016. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra is érthetetlen.
2016. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ostobák az emberek,de nagyon. Én sose értettem a sztárkultuszt..Oké jók valakinek a filmjei vagy jó egy két zenéje,de nem fogom attól még magamat megalázva nyálat csorgatni érte. Ő is pont olyan büdöset szarik. A videóban szereplő vérszegény nőszemélyről meg fogalmam sincs hogy ki a fene és mitől híres :D
2016. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szólok le senkit, ha valakinek ez örömöt okoz, akkor hajrá. De tőlem is távol áll az ilyesmi, sem sztárolós, sem rajongó típus nem voltam soha. Példaképem sincs, nem is volt.
2016. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy hozta az élet, hogy tavaly találkozhattam az egyik kedven színészemmel.Nem állt szándékomban odatülekedni, meg visítozni, mert az nekem olyan méltóságomon aluli. Viszont akkor még nem volt szinte senki a művészbejáróbál, én meg gondoltam, ilyen sincs minden nap, hát odaálltam. Aztán elég nagy tömeg kerekedett, de ha már ott álltam az első sorban, maradtam.

Most nagyon felkapott a színész, úgyhogy iszonyat tömeg lett körülötte, a mellettem álló kanadai lányt a felállított kordonhoz préselték, én szóltam rájuk, hogy normalizálják már magukat, és segítettem neki hátrább lökdösni a tömeget. Majd megsüketültem a sikítozástól, én meg álltam ott tök nyugodtan. Az említett színész oda is jött, és beszélgettünk pár mondatot, valószínűleg azért is, mert nem kaptam hisztériás rohamot, hanem mint egyik ember a másikkal beszéltünk. Mielőtt elment, még visszajött elköszönni is.


Fura volt, azt gondoltam, engem is elkap majd az izgalom, de nem.


Egyébként hivatalos megjelenésnél valahol a munkájuk része ezt elviselni, azt viszont nagyon nem bírom, mikor a magánéletben, pl. sétálnak a családdal, vagy bevásárolnak stb. odamennek az emberek fotózkodni. Soha, eszembe sem jutna így zaklatni valakit.

2016. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!