Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit fizethet Justin...

Mennyit fizethet Justin Bieber azért, hogy vannak testőrei?

Figyelt kérdés
vele megye minden hova az a testőr, viszi a cuccait amit vesz ilyenek

2016. okt. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat.

Mindenhova egy szó.

2016. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden hírességnek szüksége van testőrre, különben az emberek rájuk ugranának mint a veszett állatok. A testőrség meg nyilván munka, szóval fizetnek érte valamennyit de szerintem annyira nagyon azért nem sokat. Legalábbis neki biztos nem számít, szerintem egy cipője vagy sapkája kerül annyiba mint az én ruháim amit egy év alatt vásárlok... :D De Justinnak volt valami Kenny testőre régen vagy ki, azzal pl. tök jó barátságban voltak, gondolom a mostaniakkal is jóban van, úgyhogy ez nem csak annyi, hogy viszi a cuccait.
2016. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól mondja valóban Penny-nek hívják a testőrét teljes nevén Kenneth Hamilton és kezdetek óta ő Justin testőre és nagyon jó barátságban vannak. Még most is láttam idei videót amiben vele van
2016. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Kenny
2016. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!