Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te lennél inkvizítor a középko...

Te lennél inkvizítor a középkorban?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Inkább egy puccos királyi udvarban lebzselnék, valami nemesi család sarjaként(mivel ,hogy valóságban is az vagyok és elég jól élek), jókat ennék innék, minden lakomán részt vennék, majd ha beleszeretnék egy lányba, akkor elvenném, ha a cslaádom is elfogadná, akkor boldogan élnénk az udvarban, ha rangon aluli lenne, akkor megszöknék vele és elvinném egy távoli vidéki házba, ahol boldog egyszerű életet élnénk. Én csak élvezném az életet, ahogy lehet, egy boldog ,nyugodt, békés ,kiegyensúlyozott, kényelmes életre vágyom, még a légynek sem tudnék ártani. Az ilyen inkvizítor melót a szadista, komplexusos, irigy ,elfojtott agresszióval rendelkező emberkék végeznék szerintem.
2016. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen igeeeen!

Embereket máglyára küldeni,miközben gyönyörű sötétvörös uniformot viselek,mindezt egy egész nép biztatására,és a rend fenntartására?

Naná!

Persze ahhoz egész részeket kellett ismerni a Bibliából latinul,rengeteg liturgikus szöveget,de bőven megérné.

Látni az esti várost egy magasabb épület tetejéről,ahogy vörös fény és eretnekek sikolyai töltik be az éjszakát.

Jaj de jó lenne!

2016. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örömmel töltene el???
2016. okt. 2. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D
2016. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első te nagyon vicces vagy azt hiszed ez csak ilyen békésen működött volna?:D kötelességed lett volna háborúba menni, csatlakozni a király seregéhez az embereiddel, meg gyűjteni is ha úgy hozta a szükség. vagy a külföldi hadjáratokhoz csatlakozni ami szopás. tétlenül nem csinálhattál volna semmit ha csak nem játszod el hogy annyira ütődött vagy hogy másra nem vagy képes. de akkor meg elveszik a vagyonod meg birtokaid :D


kérdező! ez úgy hangzik helyesen hogy lettél volna inkvizítor a középkorban? vagy ha így kérdezed ahogy feltetted akkor max időutazással a jelenből a múltba visszamenve:) hát én személy szerint nem igazán, nem szívesen kínoznék embereket, ha meg tudom hogy egy hamis vallás miatt teszem akkor főleg

2016. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, inkább főnök lennék aki kiválasztaná kik kerüljenek az inkvizitor keze alá. A mocskos munkát nem én végezném.
2021. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!