Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igaz ez az Észbontók...

Tényleg igaz ez az Észbontók sorozat?

Figyelt kérdés
Komolyan láttam néhány kérdést és nem hiszem el, hogy ennyire buta emberek vannak. Persze tudom, vannak ostobák de ennyire... hogy azt sem tudják merre van nyugat meg hasonlók

2016. okt. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Per pillanat is ez megy a tv-ben. Kérdés: "Hová tűnik a Nap éjszaka?"


És mi a gondolatmenetük? Északon kel a Nap, délre megy (mer délben van ebédidő?), majd keletre és nyugatra, mert ott nyugszik és a Hold takarja ki, azért nem süt....


Szerintem ezek tényleg ilyen suták, máskülönben ki csinálna magából ekkora idiótát?

2016. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget fizetnek, sokan csinálnak magukból hülyét.
2016. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, te hogy magyarázod el térkép nélkül, merre van nyugat? csak kérdezem. Néha szerintem a kérdések is baromságok, és a megoldás ki van írva aképernyő aljára, ergo a közönség se tudja a választ.
2016. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pénzért eljátsszák a hülyét. De aki hajlandó erre az amúgy se egy agysebész szerintem.
2016. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, hogy a pénzért de ennyire nem zavarja őket ha beégnek?:D

Figyelj egy térképen sem nehéz fel, le, jobbra és balra mutatni (égtájas kérdés) :)

2016. okt. 2. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

# 3

A nap mozgásából megállapítható, esetleg iránytűvel. Mi ebben olyan nehéz?

2016. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

2Figyelj egy térképen sem nehéz fel, le, jobbra és balra mutatni (égtájas kérdés) :)

"


Mondom nélkül.



Mindegy, nema legjobb kérdés volt, de néha iszonyat gagyik a kérdések. pl. Ausztráliában 1 vagy 0 ország van?

2016. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!