Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen férfineveket tudtok,...

Milyen férfineveket tudtok, amelyek "n" betűre végződnek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm csak ennyit mondott, hogy annak aki tetszik neki "n" betűre végződik a neve.

Eddig csak 1et találtam, ami az Ervin, de nem talált.



2016. okt. 4. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És ha a vezetéknevére gondolt?
2016. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"És ha a vezetéknevére gondolt?"


Akkor nem az Ervint hozta volna példaként szerintem. Mert ilyen vezetéknév szerintem nem nagyon van.

2016. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bithorlo ***** válasza:
100%
Arzén.
2016. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
85%
Absolon, Adorján, Agapion, Agaton, Agenor, Ágoston, Aladin, Alán, Albin, Aldán, Algernon, Alvián, Ámon, Antigon, Arián, Ármin, Áron, Artemon, Arzén, Aurélián, Baján, Balabán, Baldvin, Bán, Belián, Bogdán, Bottyán, Cecilián, Celesztin, Ciprián, Csépán, Cserjén, Csobán, Damján, Demjén, Domán, Domicián, Dorián, Dormán, Dusán, Edvin, Egon, Emilián, Eugén, Fábián, Felicián, Filemon, Filomén, Flavián, Florentin, Flórián, Fridolin, Gaszton, Gedeon, Gellén, Geminián, Gerjén, Germán, Gerzson, Godvin, Gordon, Gracián, Herman, Ilárion, Ilián, István, Iván, Ixion, Jázon, Jonatán, Jordán, Jusztin, Kajetán, Kálmán, Kapisztrán, Karácson, Karion, Kármán, Kászon, Kasszián, Katapán, Kelemen, Kelen, Kerecsen, Kilián, Kleon, Kolumbán, Konstantin, Koridon, Koriolán, Korvin, Krisztián, Kurszán, Larion, Leon, Lucián, Marcián, Marián, Márton, Maximilián, Meliton, Milán, Miron, Morgan, Napóleon, Nátán, Norman, Oberon, Oktávián, Orbán, Orion, Osszián, Ozmin, Ödön, Pantaleon, Pázmán, Pellegrin, Rabán, Radován, Ramón, Rézmán, Robin, Rodion, Román, Ruben, Ruszlán, Salamon, Sámson, Sebestyén, Semjén, Simeon, Simon, Szabin, Szeverin, Szofron, Szolón, Tarján, Timon, Titán, Tuzson, Ulpián, Urbán, Valentin, Vulkán, Zágon, Zajzon, Zalán, Zebulon, Zoltán, Zorán,
2016. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
#14 ÚRISTENÚRISTENÚRISTEN!!!! Végre talaltam valakit, aki legalább olyan névőrült, mint én! 😃😃😃😍😍😍 Nem ismerlek, de máris imádlak.
2016. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Zoltán, Áron, Márton, Kevin
2016. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Sikerült kideríteni. (Márton nevezetű az illető.)

2016. okt. 9. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!