Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képzeltek el egy Adrienn...

Hogy képzeltek el egy Adrienn nevű lányt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Beképzelt szőke lotyo.
2016. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy ismerem. Szőke, hullámos haj, kék szem, kedves, szép arc, nem vékony, de nem is kövér és évfolyamtársam volt 25 éve. Persze egy szót se beszéltem vele, csak láttuk egymást. Nekem az ő emléke testesíti meg az Adrienneket, hiszen más Adriennt nem ismerek.
2016. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem barna szemú, barna hosszú hajú. Kicsi felesleg van rajta, ami jól áll neki. Nagy mellei és nagy feneke van. Jó hangja van. Szeret lustizni, de viszont okos.
2016. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen nevű ismerősöm, nem tudom máshogy elképzelni:D Hosszú barna haj, enyhén bohókás jellem, elég alter stílus.
2016. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egy Adrienn nevű lánnyal leveleztem itt az oldalon, akinek beleszerettem a személyiségébe. De egyszercsak eltűnt, mert nagyon gyors tempóban haladtam az ismerkedéssel, találkozni szerettem volna vele, megijedt. :( Nagyon hiányzik, a mai napig haragszom magamra. 21/F
2016. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg újra?, ha a nickneve még meg van akkor egy másik fiókból bármikor tudnál még neki írni, még ha végül nem is jön össze de ha bánod akkor próbáld meg újra
2016. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#6 Töröltette a fiókját. Rengeteget beszéltünk, mégsem tudok róla sokat. A keresztnevét és a hozzávetőleges lakóhelyét tudom csak. Mit meg nem adnék azért, hogy újra beszélgethessek vele...
2016. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Uhh hát akkor ez gáz
2016. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Beszéltem előtte pár lánnyal, de egyikük sem hiányzott, amikor leléptek. De Adrienn nagyon. Valamiért úgy érzem, hogy megvolt közöttünk az a bizonyos kémia, rengeteg közös volt bennünk. Bizalmatlan volt, én marha meg siettettem a dolgokat, találkozót kértem tőle...
2016. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bő egy hónapja, hogy utoljára leveleztünk. Azóta is hiányzik. De ezt én rontottam el, esélyem sincs helyrehozni. Nem tudom, hogy hol keressem.
2016. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!