Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek az októbert? Miért?

Szeretitek az októbert? Miért?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A kedvenc hónapom!

Szeretem hogy, hűvös van, a reggeli ködöt, a levelek sárgán és vörösen pompáznak, gyakran borult felhős az ég ami szintén gyönyörű, stb.

2016. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden hónapot szeretek valamiért. Egyedül a nagy meleget nem kedvelem, de önmagában a nyári hónapokkal sincs bajom.

Az október mostanában nekem sok családi eseményt, évfordulót szerzett. Nem direktben tervezve, de akkor jegyeztük el egymást, az esküvőnk is októberben volt és erre a hónapra várjuk a lányunkat is. Azon kívül már nincs túl meleg, sem túl hideg (kivéve idén, idén szokatlanul hidegnek indult a hónap), még napfény is van azért, meg ez az időszak az ősznek a kiteljesedése szerintem, abban is van valami nyugodt, meghitt.

2016. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Összességében az őszt szeretem nagyon.

2016. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hm,tökéletesen egyet kell hogy értsek az első válaszolóval.

25f

2016. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek minden hónapot az októbert elsősorban az őszi hangulat miatt és hát ez a horror hónapja amit szintén szeretek :)
2016. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretem a hajnalait, meg a sötét reggeleket, a sejtelmes ködöt, az esőt, a csípős hideget, hogy színesek a levelek, és recsegnek ha rálépek, ha néha szomorú és nyomasztó hangulatban telik egy nap az idő miatt és mert egyre kevesebben mennek ki az utcára.

Még sok minden miatt, de ezek a legfontosabbak.

2016. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

egyik legundorítóbb takonyidős hónap. És egyre rosszabb lesz!!! Aztán lesz kis havazós idő, ami megint csodálatos, mint a nyár :)

Aztán megint trutyi-takony :( hogy aztán ismét nyár lehessen! :)

2016. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ma nagyon szép volt a reggel. Kis köd, pára, amin átszűrődött a napfény. Az utcák mind olyan sejtelmesek, csendesek voltak. Nagyon tetszett.
2016. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!