Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha egy lány az...

Nagyon gáz ha egy lány az utcán sír?

Figyelt kérdés
19/L

2016. okt. 9. 00:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2 napja szakított velem a barátom.És ha ülök a buszon,vagy bárhol eszembe jut. És könnyezik a szemem,nyilván letörlöm azonnal de látszik hogy sírtam.De nem hangosan sírok.
2016. okt. 9. 00:32
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Hol vagy? Megvigasztallak:)
2016. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, ha fáj? Nem vagyok sírós, s ha odáig fajulnak az érzelmeim, akkor felőlem bárki gondolhat és mond, amit akar, ha sírni kell, hát sírni kell.


Szerintem nem gáz, kb. mindenki sír néha, meg lehet érteni, hogy vannak ilyen helyzetek...

2016. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van ilyen. Nekem is volt...
2016. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az nagyon gáz, hogy érdekel az emberek véleménye :/ Sírj ha úgy esik jól, mégis kinek van bármi köze ahhoz, hogy te mit csinálsz? Főleg, hogy nem is ismernek azok, akikről most van szó. S ugyanez igaz bármi másra (amivel persze nem bántasz közvetlenül másokat vagy hasonló), ne mások véleménye határozza meg, hogy te épp mit csinálhatsz.
2016. okt. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Először is, miért szakított veled? Talált egy ,,jobbat"? Vagy te csináltál valami olyat, amit nem lehet tolerálni?
2016. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, persze lehet sokaknak fura egy kicsit.
2016. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Társadalmi szemmel egyáltalán nem gáz, sőt rengetegen megsajnálnak.


Fordított esetben, valszeg kiröhögnének, persze vannak kivételek.

2016. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pfff 6-os, nem tökmindegy, miért szakítottak?


Kérdező: ne az emberek véleményével foglalkozz, a fájdalmas érzéseket is át kell élni., az elején ez még túlságosan is intenzív, idővel majd csendesül.

2016. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint nem érdekel. De te is nagyon értékes lehetsz ha van időd ezzel foglalkozni.

Vagy most azért írtad ki a kérdést, hogy valaki megvigasztaljon?

2016. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!