Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van remény az...

Szerintetek van remény az álmom megvalósítására?

Figyelt kérdés

Igazából sokat gondolkoztam hogy melyik kategóriába írjam ki a kérdésem, és e mellet döntöttem mert ezt nézik a legtöbbet.



az álmom... mindig is állatorvos szerettem volna lenni, imádom őket és igazából nem tudom csak azt hogy az akartam/akarok lenni.


érettségi után ott hagytam a sulit vagyis kirugtak, rossz baráti köröm volt.



tehát csak 12 osztályom van.



most hogy így elbasztam az életem, van remény hogy annak tanuljak aki szeretnék lenni?

hogy van esetleg olyan suli?


megjegyzem a 8 általános 3-4-5 jegyeim voltak.


a gimibe 1-2 :(


szóval még így is látod a reményt?



2016. okt. 10. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van remény de nagyon nehéz... mire eljutnál oda bele fogsz fásulni
2016. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van remény! Én levelezőn tanulok, van csoporttársam aki 50 felett kezdte el megcsinálni a diplomáját, mert rájött, hogy ez érdekli! :) kitartás és akarat kell hozzá! Mint mindenhez. :)
2016. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a végzős jegyeid és az érettségi számít + nem árt ha van nyelvvizsgád orvosira k..va nehéz bejutni még annak is aki jó tanuló volt kiváló érettségi és csinált emeltszintű érettségit is meg nyelvvizsgát. Nem mondom azt hogy lehetetlen hogy elérd az álmodat de az esélyed a béka segge alatt van.
2016. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vágj bele!!!


Neki kell állni tanulni. Végezd el ami még nincs meg az egyetemhez. Ha kell tegyél osztályozó vizsgákat.

2016. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remény mindig van, a sikeres felvételihez meg érettségizni kell újra. Ha meg tudod csinálni, akkor a tudásod is meglesz amivel el tudsz indulni, tehát minden esélyed meg van rá, csak tanulni kell.
2016. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Remény van, de az emberek el fogják venni a szakmától a kedved..


pl mikor behozza a lerobbant kutyáját a szerető gazdi, hogy mentsd meg.. TE azt mondod, hogy vérvétellel meg egy ultrahanggal előrébb leszel, de ennek az ára 30e... Erre elkezdi húzni a száját, és azt mondja, hogy inkább altasd el az állatot 5 rugóért.


Te tudod, hogy 30 e-ért meg lehet menteni, de a gazdája azt akarja, hogy altasd el, mert ő nem fizeti ki a 30e-et.


Ja és ez kb napi szintű dolog lesz!


szóval gondold át alaposan!

2016. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!