Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért nem akarnak...

A lányok miért nem akarnak hanghívással kommunikálni velem Skype-on?

Figyelt kérdés
Mindig ők mondják, hogy menjünk át Skype-ra, ha meg felhozom nekik azt, hogy felhívhatom-e őket, hárítanak mindenféle szar kifogással...
2016. okt. 15. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek nagytöbbsége nem lány, hanem kamunickes búza pasi, és elég hamar kilógna így a lóláb...hát ezért nem.
2016. okt. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az írásképük nőies volt...vagy csak jó színészek?
2016. okt. 15. 01:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, félek tőle :D Írásban jobban fogalmazok, és még személyesen is elbeszélgetek, de ha telefonálni kell, vagy átmegy a hangom/képem valami torzító elektronikai berendezésen.... brrr kivagyok tőle :D egyszerűen lámpalázas leszek.
2016. okt. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is pontosan ilyen kifogásokat szoktak benyögni, mint az előttem szóló.

Pedig rengeteg lánnyal akartam már beszélgetni, amikor épp nem volt kedvem pötyögni.

A leggyakoribb kifogások:

- Most nem vagyok egyedül, mindenki hallja.

- Nem szeretek telefonon beszélni

- Nem hívlak fel, mert akkor muszáj rád figyelnem.

- Nem merek telefonálni idegennel

- Gyenge a netem hanghíváshoz

- Nem tudok mit mondani

- Zavarban lennék, és béna a hangom

2016. okt. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is pontosan ilyen kifogásokat szoktak benyögni, mint az előttem szóló.

Pedig rengeteg lánnyal akartam már beszélgetni, amikor épp nem volt kedvem pötyögni.

A leggyakoribb kifogások:

- Most nem vagyok egyedül, mindenki hallja.

- Nem szeretek telefonon beszélni

- Nem hívlak fel, mert akkor muszáj rád figyelnem.

- Nem merek telefonálni idegennel

- Gyenge a netem hanghíváshoz

- Nem tudok mit mondani

- Zavarban lennék, és béna a hangom


Pedig ingyen van és nagyon szórakoztató. Főleg este, elalvás előtt. Olyan mintha együtt lennénk. Na jó, nem olyan, de a valódi beszéd és a pötyögés közt ég és föld a különbség. Eleve sokkal hatékonyabb, gyorsabb, közvetlenebb, szórakoztatóbb ha halljuk egymást.

2016. okt. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mert nem lányok :D gondolom itt beszélgetél velük és mondtad nekik a facebookot vagy nem tudom beszéljetek és azt mondták hogy inkább skype de azért mert oda könnyű regisztrálni és csak egy kêp is eelég és nem tűnik kamunak a profil de amúgy az :D ilyen beszélgetésekbe belese kezdj:D ha megadja a facebookját akkor jó :D

17F

2016. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lányok...

Csak nagyon fosnak, mert unalmas személyiségük van és nem tudnának mit mondani, stb.

2016. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5 Ugyanezekkel szoktak jönni nekem is, főleg azzal, hogy ,,mindenki hallja". :D Ha annyira kellemes társaságnak tartanak, mint ahogy azt írták, akkor az nem akadály, ha más is hallja... Pffff...
2016. okt. 15. 10:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez hozzátenném, hogy rengeteg neten ismerkedő lány egyszerre legalább 5 sráccal beszél és függők. Ha közben nekiállnának egy sráccal beszélgetni, nem tudnának a többieknek írni.
2016. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár kicsit régi a kérdés, azért azért az érem másik oldalát is felvillantanám. Én lány vagyok, és nem azért nem akarok valakivel kommunikálni skypen (ha egyáltalán akarok bárkivel is, főleg erről az oldalról) kép avagy hangformátumban, mert nem az vagyok aki, hanem mert engem nem érdekel a másik feje, sem a hangja. Az meg hogy hangszóróból szóljon, ne adjisten a fülembe. Kell a fenének.


Persze ez én vagyok. Frászbukom meg nekem speciel nincs, mert mi a francnak.

2016. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!