Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a probléma a kínai ruhával?...

Mi a probléma a kínai ruhával? Nem olcsó egyáltalán.

Figyelt kérdés
És a drága is össze megy.tönkremegy . Nem bírjy tovább !!
2016. okt. 17. 15:22
 1/6 tarnai ***** válasza:
ha nadrágot veszel hozzá, akkor SEMMI. tényleg SEMMI. Érted, semmi....
2016. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem olcsó, de legalább szar.. :D
2016. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Egy probléma van vele: hogy még mindig van, aki ennek ellenére veszi, és fenntartja azt a sok sz.ar kínai üzletet a hulladék cuccaikkal.
2016. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem olcsó egyáltalán."

"És a drága is össze megy.tönkremegy . Nem bírjy tovább !!"


Már megint...le van írva a válasz a kérdésben. :D

2016. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy egyesek szerint miért probléma ha kínai ruhát hord valaki.

Ha kínai ruhát hordasz vannak akik lenéznek miatta, pedig valóban nem olcsó és addig bírja amíg a többi ruha. Nem mindenkinek van pénze 20 000 forintos felsőre meg nadrágra, pedig lehet hogy az tovább bírja. Szerintem elég durva, hogy már a kínaiban is 4-5 ezer forint egy felső meg 6000 egy farmer. Kabátot meg láttam 10 000-ért. Pedig elvileg a kínaiban a kevésbé tehetős emberek vásárolnak de ez már rég nem igaz.

2016. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Szerintem elég durva, hogy már a kínaiban is 4-5 ezer forint egy felső meg 6000 egy farmer. Kabátot meg láttam 10 000-ért."

"Mi a probléma a kínai ruhával? Nem olcsó egyáltalán."


Hát pont ez az.

Nem fogok egy sz.ros kínais ruháért 5-10 ezreket otthagyni, amikor ugyanazt meg tudom venni akkor már H&M-ben, CundA-ban , de jobbat mondok, turiban olcsóbban ki tudsz fogni JOBB minőségben.


Nem vagyok kínai ellenes, de egy ideje kerülöm, mert nagyon elszállt pár éve az árakkal ugyanazon 'minőséggel', előbb veszem inkább turiban meg akkor- jobb minőségben sokszor, és persze olcsóbban.

2016. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!