Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem magam se szépnek se...

Nem érzem magam se szépnek se okosnak. 20 kg plusz tényleg ennyit változtatna?

Figyelt kérdés

Oké.. 1 év alatt híztam ennyit de akkor is.

Kivizsgáltak és nincs szervi bajom csak nagyon stresszes voltam és rengeteget ettem. ( érettségi stb...)

Az arcommal amúgy nincs bajom,úgy gondolom nincs csúnya arcom sőt.. azt szeretem de az alkatomat már nagyon nem.

Régen mikor vékony voltam irtó jó alakom volt és ezt minden beképzeltség nélkül mondom.

Szerettem.

De mióta meghíztam egyszerűen kb senkinek nem kellek.

Felvettek egyetemre és itt méginkább ezt érzem.

Már 1,5 éve nincs senkim és már nagyon elkeserít ez az egész.

Borzalmas

Szerintetek ?Nektek mi a véleményetek erről ?

20/L


2016. okt. 18. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte esetleg nem álltak érted sorban a pasik, szerinted mégis mi köze ennek a súlyhoz? És az okosság hogy jön ide? Azt látják rajtad, amit te látsz magadban.
2016. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó test sokat dob, ha nincs szép arcod. Most az nem segít. Ráadásul ha ilyen panaszkodós és pesszimista vagy, az nagyon taszító. Sok kevésbé jó testű és szép nőnek van párja, mit gondolsz, miért? Talán kedvesek, vidámak és az ember szeret a közelükben lenni?
2016. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vagyok búval b***szott az életben de valahogy elkell mondanom a problémámat :D

és nem így fogom hogy :

JAAAJ képzeljétek el, olyan boldog vagyok hogy 1,5 éve senkinek nem kellek. Annyira örülök és kérlek ti is örüljetek velem


értitek..

2016. okt. 18. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
há' foggyá le oszt visszajön az önbizalmad, cica.
2016. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig mondom: a test sokkal fontosabb, mint az arc. Olyan ocsmány nőkkel járnak, csak mert vékonyak, hogy az kész.
2016. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez a 20 kiló plusz nem mond sokat. Oké, híztál, de mennyiről és milyen az alkatod? Lehet, hogy teljesen nőies, csak teltebb az alakod. Miből gondolod, hogy ez miatt nem találsz pasit?

És másfél év... Ne viccelj már! :D Az semmi. Sokan ennyi idő alatt teszik túl magukat egy kapcsolaton.

Milyen egyetemre jársz? Nincs durván csaj többlet a szakodon?

2016. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!