Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csalók mit csinálhatnak az...

Csalók mit csinálhatnak az adataimmal?

Figyelt kérdés

Egy házvevetőnői állásra jelentkeztem.

Az állítólagos anyukával leveleztem,aki azt mondta,olaszok és 7 éve élnek Magyarországon (a borzasztó helyesírást betudtam ennek). Elég részletes volt a bemutatkozása,és az,hogy milyen házvezetőt keresnek.

A második levél le csak gyanús,mert azt írta,hogy jövőhéten kezdhetek,adott egy címet is. Erre kérdeztem,hogy nem is akarnak interjút,én azért szeretnék (hát,nekem sem mindegy,hogy kiknek dolgoznék).

A válasz: sürgős a dolog,és sok a jelentkező is. Küldjem el az adataimat,bankszámlaszámmal együtt,hogy mire megyek, meg tudja írni munkaszerződést.

Egy olaszból perfekt barátnőm segítségével írtunk vissza olaszul, hogy remélem senki nem dől be neki és jelentem is a rendőrségen.

Ezt figyelmen kívlü hagyva,magyarul írt vissza,hogy akkor kell-e a munka vagy nem.


Többet nem válaszoltam,de mivel az első levelemhez csatoltam az önéletrajzom, tudják a címem,születési időm,telefonszámom.

Ebből lehet valami baj?


A hirdetést jelentettem,törölték is már.


2016. okt. 19. 14:41
 1/2 anonim válasza:

Ha megadtad volna a bankszámla számod se lett volna semmi. Pénzt levenni nem tudnak csak utalni.Lakcímeddel semmit nem tudnak kezdeni, megverni nem fognak, megölni se mert nem irtál vissza és nem mentél dolgozni kamu helyre. Telefonszámoddal max felhivnak ennyit érnek el, de te ha tudod az ő telefonszámukat letiltod és már nem is zaklatnak. Születési éveddel: Ez evidens , gyakorlatilag semmit.

(EKEZETERT,HELYESIRASERT BOCSI TELEFONROL) IROK

2016. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahogy az előző is írta, semmit.
2016. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!