Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők, melyek ezek...

Lányok, nők, melyek ezek közül a legkiábrándítóbbak egy pasiban?

Figyelt kérdés

Ha gondoljátok, rangsoroljátok!


- elmúlt 23 és szűz (és nem vallásos vagy ilyesmi)


- elmúlt 23 és nincs lakása, a szüleinél él


- framecel (keskeny vállai, kis csuklói, vékony csontjai és az átlagosnál kisebb koponyája van, szóval egy kicsi, törékeny ember)


- tíz évvel idősebb nálatok


- kopasz vagy erősen kopaszodik


- az átlagosnál szőrösebb (a lába, a hasa, stb)



Az olyan kék piruláktól, minthogy "csak az számít, hogy őszinte és kedves legyen, és tiszta szívből szeressen" kíméljetek, köszi!


Olyan hsz-eket sem kérek, hogy "az a lényeg, hogy tetsszen", csak konstruktívakat!


2016. okt. 21. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez mind egy emberre jellemzo? 1. 10 evvel idosebb 2. Kopaszodik 3. Az atlagosnal szorosebb 4. 23 evesen a szuleinel lakik 5. 23 evesen szuz
2016. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Nekem speciel az, hogy 23 éves korában még mindig a szülei nyakán lóg, a többi nem lenne kizárótényező... :)
2016. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

1. elmúlt 23 és nincs lakása, a szüleinél él

2. elmúlt 23 és szűz (és nem vallásos vagy ilyesmi)

3. framecel (keskeny vállai, kis csuklói, vékony csontjai és az átlagosnál kisebb koponyája van, szóval egy kicsi, törékeny ember)

4. kopasz vagy erősen kopaszodik

5. az átlagosnál szőrösebb (a lába, a hasa, stb)

6. tíz évvel idősebb nálatok

2016. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony, törékeny férfiak nem jönnek be. Ha nem is kigyúrt, de egy férfias testalkata azért legyen. Valamint az idősebb pasikra sem bukom. A többi nálam lenne kizáró ok, hiszen

- én is 22 évesen vesztettem el, szerintem nem gáz

- a mai világban elég nehéz saját lakást venni, pláne nem 23 évesen

- általában a férfias férfiak hamarabb kopaszodnak, tehát ez vele jár

- én szeretem a szőrös pasikat, a barátom is az, egyszer leborotvált a a mellkasát, hát nem is tetszett úgy. Talán a szőrös hát az, ami már nem jönne be

2016. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

- elmúlt 23 és szűz (és nem vallásos vagy ilyesmi)

- elmúlt 23 és nincs lakása, a szüleinél él

- kopasz vagy erősen kopaszodik

- framecel (keskeny vállai, kis csuklói, vékony csontjai és az átlagosnál kisebb koponyája van, szóval egy kicsi, törékeny ember)

- tíz évvel idősebb nálatok

2016. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem kiábrándító. Miért kéne kiábrándulnom valakiből, mert 23 évesen szűz? Vagy mert kopaszodik? Vagy mert nálam 10 évvel idősebb? Az a lényeg, hogy normális kapcsolatot tudjak velük kialakítani. Sokszor olyan csúnya pasiknak vannak barátnőjük.. Ha tényleg minden csaj a kinézetre bukna, akkor a férfiak 80%-a szüzen halna meg! Sajnálom lányok, be kell kalkulálnotok azt, hogy nem minden lánynak fog szép pasi jutni, és ezt ti is el fogjátok fogadni, ha az illetővel normális kapcsolatban tudtok élni.
2016. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"elmúlt 23 és nincs lakása, a szüleinél él"

Nem vagyok csaj, de azért legyünk már annyira őszinték, hogy ez az a pont, ami azért elég sok férfira jellemző manapság. Vagy azért, mert még az egyetemet végzi, vagy egyszerűen csak nemrég kezdett dolgozni, és nem tudta egy saját lakás/ház árát összegyűjteni (ami a fizetések és lakásárak arányát nézve nem is meglepő).

2016. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ez a keskeny vállas cucc valamilyen betegség, vagy ő ilyennek látja magát?


Ez lenne probléma meg a szőr.


A kopaszodás nem akkora baj, de nem is előny.


Az, hogy szűz, hol él vagy idősebb, nem zavar.

2016. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igazából egyik se túl durva. Igazából attól függ. Látta már nagyon taszító kopasz embert, de volt olyan aki meg tetszett annak ellenére és azzal együtt. A 10 évvel idősebb szintén ilyen, az még talán belefér kategória, tetszett már ennyivel idősebb ember, de kapcsolat nem lett belőle. A törékenység egyáltalán nem zavar, sőt még akár plusz is lehet. Az egyáltalán nem gond szintén hogy 23+ és szűz, vagy hogy a szüleinél él. A túlzott szőrösség mondjuk tud zavarni, de az se olyan hogy ha ilyen akkor már esélyt se kap. De ha mondani kell valamit akkor legyen ez.
2016. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Megtudná valaki mondani, hogy önerőből hogyan lehet valakinek 23 évesen saját lakása? Csak mert elvileg elvárásnak számít itt pár nőnek. Én pont 23 vagyok, elvileg jó karrier kilátásokkal, de 30 éves koromig esélytelen, hogy ennyi milliót összeszedjek. Nem is látom, hogy a környezetemben a 23 évesek veszegetnék a lakásokat.
2016. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!