Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hulye kerdes. De komolya...

Lehet hulye kerdes. De komolyan, mi ertelme az eletunknek?

Figyelt kérdés
odaig oke hogy a fiuk ismerkedjenek a lanyokal, es aztan legyen szex, aztan meg baba, de mi ertelme ennek??
2016. okt. 24. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A faj fenntartása. Ennyi, és kész!
2016. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
es a faj fenntartasanak mi az ertelme??
2016. okt. 24. 01:27
 3/14 A kérdező kommentje:
ha job lenne a szovegertesed ertened h pont erre celoztam, de nem beszolni akarok!
2016. okt. 24. 01:28
 4/14 A kérdező kommentje:
amikor az alfajok, es a nemek, meg a kasztok sot csaladon belul is tiszta utalattal vannak tele az emberek??
2016. okt. 24. 01:29
 5/14 A kérdező kommentje:
egymas irant...
2016. okt. 24. 01:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Kategóriát eléggé elbsztad. :D

Fejlődés.

Életértelmének semmi köze emberek életének fenntartási folyamatával. :D

2016. okt. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nm bsztam el kategoriat! az elet ertelme ugyanis mindenki szamara az a kategoria... en nem ertem
2016. okt. 24. 02:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késő van már. De komolyan. Én sem alszom, nem birok aludni és jönnek a negatív gondolatok. :/
2016. okt. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az élet értelmét többen másban találták meg. Az embernek sikerösztöne van. Ha olyan dolgokat teszel amitől megelégedettséget kapsz akkor úgy érzed szép életed volt és boldogan halsz meg. Amúgy az életnek nem értelmezhető része az értelme. Az élet van. Az életért van. A hangyák is kikelnek majd gyorsan elpusztulnak vagy dolgoznak és aztán pusztulnak el, de aztán újra születnek. Szerencsére egy embernek több lehetősége van. Sok szép dolog várja és sok veszély is de te sokkal szerencsésebb vagy mint elődeid. Sokkal könnyebb és biztonságosabb az életed. Hány éves vagy amúgy? F vagy L ?
2016. okt. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
15 es lany! de ez miert lenyeges? amugy tetszik a vlaaszod! es tenyleg biztonsagosabb, de nem feltetlen jobb es szebb, bar lehet az en elodeinel igen :D
2016. okt. 24. 03:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!