Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez egy ismert középkori...

Ez egy ismert középkori kivégző módszer?

Figyelt kérdés

Az áldozatot lekötözik, majd egy fém edénybe helyezett patkányt az edény szájával az áldozat hasoldala felé fordítva (tehát az állat érintkezik az ember bőrével), majd egy izzó széndarabot tesznek az edény fenekére. Így olyan forróság lesz bent, hogy a patkány kirágja, kikaparja magát. Végül az áldozat elvérzik.

(Ez egyébként a Sinister 2-ben volt látható)



2016. okt. 24. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

a trónok harcában volt ez.

amiket olvastam a valóságban a végbélhez tették az edényt és ott fúrta be magát a patkány a testbe.

de európában nem volt ez jellemző.

japánok meg kínaiak csináltak ilyen szintű barbárságokat.

európában konkrét menete és szabályai voltak a kivégzéseknek és az inkvizíciós kínzásoknak.

2016. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem rémlik, de ha van rá módod, olvasd el a Kínzások és kivégzések c. könyvet. Azon túl, hogy részletes ismeretet ad az inkvizícióról, zseniális nyelvezete, fogalmazása van.
2016. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

eszembe jutott a konkrét módszer.

egy csövet dugtak az ember végbelébe és ez lett felforrósítva és így fúrta be magát a patkány.

2016. okt. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát engem nagyon érdekelnek ezek a kínzómodszerek. Már mindig is nagy érdeklödéssel olvastam öket és mindig arra gondoltam hogy jó hogy nem abban az idöben éltem, mert engem tutti hogy boszorkaként elégettek volna :)
2016. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, volt ilyen. De az is lehet, hogy többféle hasonló létezett, tehát ez is, meg a végbeles is.
2016. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elvileg van ilyen

én mondjuk azt olvastam, hogy a patkányt egy üvegkalitkába tesik, nem forrósítják fel, de tesznek be neki kaját, amivel bekenik az embert és ugye az embert is meg fogja így enni és a végén kiszabadul

meg hát levegő is kell majd neki, úgyhogy igyekezni fog kirágni magát

2016. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!