Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan lehet valakinek ennyi...

Honnan lehet valakinek ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút a neten. Pár napja élőben is találkoztunk. Hatalmas, új Mercedes terepjáróval jött a "randira", ami egy elég drága étteremben volt. Utána elvitt vásárolni, és mindent ő fizetett nekem. A cuccai márkásak, azt mondta, saját háza is van. Ez így még minden szép és jó, viszont nincsen érettségije, és nem is dolgozik semmit. Azt mondta régebben volt kint külföldön dolgozni. Ő Miskolchoz közel lakik, én meg fővárosi vagyok, ezért is tűnik egy kicsit gyanúsnak, mert ő egy szegényebb régióban él. Már olyanra is gondoltam, hogy az ukrán maffia tagja, vagy szervkereskedő. Ezt azért hiszem, mert amikor szóba került a család, mondta, hogy a mamája a kárpátaljai Ungváron lakik. Paranoiás lennék, vagy van alapja a félelmemnek?

2016. okt. 25. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat futtat (kipróbálás után), drogkereskedő. embercsempész vagy hasonló.
2016. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szervkereskedő és neked szép egészséges még a veséd.
2016. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán gazdagok a szülei?
2016. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat, tudod, a fejetol buzlik a hal.

A penz nem hullik csak ugy az ember olebe, es az is gyanus, hogy a nagymamaja meg kozben ott lakik a szegenysegben.

Szerintem nem akarod tudni, hogy mit csinal ez az ember, es legy ovatos vele, nehogy bajba kerulj!

2016. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy valamivel seftel, lányokat futtat, embercsempèsz, vagy bármi.

De miért nem kèrdezed meg tőle? Ha elmondja hogy nem dolgozik és van pénze akkor full normális kérdés hogy miből él. Bár ha simlis akkor úgyse mondja el.

2016. okt. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki Miskolchoz közel él, még lehet gazdag, képzeld, itt vidéken is vannak igényes, pénzes, dolgozó emberek. Ugyanúgy, mint Bp-n is van putri.

Ha ennyire érdekel, miért nem kérdezted meg honnan van az a pénz, amiből engedted, hogy szépen bevásároljon neked? Vagy addig nem is izgatott annyira, ugye? :D

2016. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sőt, most nagyon meg fogtok lepődni, de még a Kárpátalján, sőt mindenhol vannak, a szegényebb régiókban is!
2016. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!