Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi magyarok miért vagyunk...

Mi magyarok miért vagyunk ilyen bunkók egymással?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Erre vagyunk szocializálva nagyon rég óta. Ha pillanatra lankad a figyelem már átvertek- megloptak-elárultak. Ezért ezt jobb megelőzni általános bunkósággal és ellenségeskedéssel. Aki kedves az gyanús mert csak be akarja magát hízelegni, hogy hátbadöfjön, jobb ha őt is elküldjük a pitsába .
2016. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Az okát sosem értettem.

Szerencsére már külföldön élek, ez a bunkó flegma viselkedés abszolút nem hiányzik.

2016. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Itt már minden érdekkapcsolat.Még családon belül is.Sajnos saját bőrömön tapasztalom.
2016. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan azért mert boldogtalanok vagyunk, pedig ha szeretnék egymást legalább úgy, mint egy zsidó a zsidót, hegyeket mozgatnánk meg. Egy nép vagyunk, bíznunk kellene egymásban, és elüldözni innen az árulókat.
2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkihez pozitívan állok hozzá, és senkivel nem vagyok bunkó, így eggyel több kedves ember van a világon, mindenki saját magánál kezdje a változást.
2016. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert boldogtalanok vagyunk,persze ez nem vonatkozik mindenkire,de aki boldogtalan az gyakran bunkó is egyben.
2016. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak egymással. Régen ki volt írva magyarul az osztrákoknál, amikor "megnyílt a határ": Magyarok ne lopjatok!

Na ezt se lenézés miatt írták ki, hanem sajnos tapasztalatból. Ez is olyan jellemző a magyarokra, mint a bunkóság.

Az egész terület olyan balkáni, képtelen tisztulni, inkább züllik.

A kint élő magyarok (országtól függetlenül) nagy százalékban azt nyilatkozzák, hogy kint élő magyar embertársaikat nagy ívben elkerülik, mert nem lehet számítani rájuk és még sok esetben rossz szándékúak is egymással.

2016. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem egy ilyen kérdést olvastam már és ez nem igaz, nem is értem, miért teszik fel! Sok bunkó ember van hazánkban, de nagyon sok kedves ember is. Ismerek olyat, aki visszahúzódóbb, csendesebb személy, de szereti és tiszteli az embereket, ismerek olyat is, aki súlyos beteg évek óta, de mindenen vigyorog és boldog, ismerek olyat, aki önkénteskedik, ismerek olyat is, akire bármikor számíthatok, ha baj van, sok egyszerű hétköznapi kedves ember él nálunk is, csak mi nem vesszük észre őket, mert sok ember szemében szerintem ők nem érdekesek, pedig még ha egyszerűek is, értékes emberek.
2016. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Sok mindent állítanak róluk magyarokról. "birkanép,boldogtalan"


Csak hinned kell benne,és úgy lesz.

Ezért,én a népemre,úgy gondolok mint magamra s ez a gondolat boldogságot teremt körülöttem, bizalmat.

2016. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!