Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a kedvem?

Miért ilyen rossz a kedvem?

Figyelt kérdés
Javában zajlik az őszi szünet, szinte el se kezdődött még, de már most olyan a kedvem, mintha citromba haraptam volna. Itthon sincs semmi baj, mondhatni minden rendben, de valamiért mégis lehangolt vagyok, miért? Programot kellene csinálnom, elmenni valahová?

2016. nov. 1. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok,nekem már most szünet vége érzésem van,és fejben már most le vagyok terhelve.Nem tudom te hogy vagy vele,de én nagyon sokat hajtok,és nem mindig van meg az eredménye.Ez nagyon rányomja a bélyeget szeptembertől-júniusig a személyiségemre,olyan vagyok mint egy megkeseredett vénember. :(

Menj barátokkal szórakozni,ide-oda,élvezd az életet! :)

2016. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Légyszi légyszi cseréljünk gyerekek. Annyira örülnék én is egy ősz szünetnek, nem lenne házi munka stb. Főleg így hogy 2 hónapja csak túlórázok. Nem panaszkodom mert szeretem a munkám de annyira jó nektek. 1 egész gondtalan hét és nem tudjátok élvezni, kihasználni. Én holnap lazulok ti meg mentek helyettem dolgozni. Na mit szóltok?
2016. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tini vagy, fáj a világ és nem tudod megbecsülni, ami van. Én meg a két kezem össztenném, ha még gimibe járhatnék és a legnagyobb gondom a témazáró meg a házi lenne.
2016. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!