Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül élve, havi nettó 120...

Egyedül élve, havi nettó 120 ezer forintos fizetésből milyen színvonalon lehet élni?

Figyelt kérdés
Mondjuk saját házban, ha az ember nem dolgozik, egész nap otthon van.

2016. nov. 5. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
átlag alattit.
2016. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Valamennyivel átlag alatti. Mivel tekintve hogy egész nap otthon poshadsz, így a rezsi is jóval több, kb 60-70 ezer, a tb 7000, gondolom kell tv és internet is, ez havi 10. Tisztító és tisztálkodószerek kb havi 5000. Így marad kb 35-40 ezred kajára, gyógyszerekre, ruhára, szórakozásra, plusz javításokra.
2016. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Saját kis házban egyedül a rezsi talán 30 ezer mindennel együtt. Szóval a többi kaja és még félre is tudsz tenni. Átlagos szint idehaza.
2016. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó, te hogy tudod kihozni a rezsit 30ból? Főleg hogy egész nap otthon van, tehát pörög az áram, télen pörög a fűtés?

Nekünk másfél szobás lakásban ezek az árak:

Víz:13.000

Áram:17.000

közös költség:9000

fűtés:30.000

szemét:2000


És nem vagyunk egész nap otthon 6 illetve 10 órában dolgozunk.

2016. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Saját házat írt a kérdező ,azért számoltam azzal.


Elmondom,

nálunk áram kb 15000ft/hó

vízdíj-csatorna nincs mert fúrt kútról megy minden,

szemétszállítást 2000ft/hó

közös költség értelemszerüen nincs

net 4000ft

telefon 3000ft

fűtés ugyebár csak télen a hidegben kell fizetni az 20ezer/hó, vegyes tüzeléssel sok az ingyen faanyag szóval néha annyi sincs.

gáz nincs bekötve,nem is kéne.


Így nagy átlagban a kb 30 ezres rezsi jön ki éves szintre vetítve.

2016. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít ha saját házad van.Így viszont nem olyan rossz az a 120 ezer FT. Az biztos hogy nem hal éhen az illető és egy kis luxust is megengedhet magának,mondjuk ha fúteni kell nem árt ha egy kicsit spórolgat de így se vészes
2016. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, saját lakás,közepes méretű vidéki városban. Én mondjuk dolgozok, szóval Napközben értelemszerűen nem fogyasztok otthon villanyt, vizet stb. A fűtés alapszinten megy, délután szoktam feljebb kapcsolni, ha hazaértem. átlagban havi 30-35 körül van a rezsi, fűtési szezonban lehet több, nyáron kevesebb. 120 ezerből felénk már elég normálisan ki lehet jönni, persze nagy luxusra nem telik belőle. Kérdés, hogy mennyire lesznek nagyobb kiadások, mert ha pl.elromlik vmi, és javíttatni, vagy cserélni kell, az elég nagy érvágás lehet. Mondjuk ha egész nap otthon vagy, jóval több lesz a rezsi, ezt kalkuláld bele.
2016. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wendolyn válasza:

Én havi 93.000-ből élek egyedül,saját házban, megjegyzem mindenre jut pénz, csak jól kell gazdálkodni. Számomra így alakul 1 hónap: Szemétszállítás díj- 1600ft

Víz+csatorna- 2200ft

Villany- 5600ft

Telefon+internet- 5000ft

Állandó gyógyszerek- 10000ft

Étkezés- 20000ft

Ezen kívül természetesen vannak egyéb kiadások is (tisztítószerek,stb.),de így is minden hónapban minimum 10.000ft-ot félre tudok rakni. Számomra a 120.000 álom fizu lenne,annyiból már dőzsire is jutna.😀 Azt elfelejtettem, hogy kis faluban élek és dolgozom napi 8 órában.

25/N

2016. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!