Fluimucil Ábel mit fog szólni mindehhez ha felnő?
Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 10:16
11/14 anonim 



válasza:




válasza:#7-es!
Ez jóóóó! ... mert én meg Albertnek hallottam. :D
12/14 anonim 



válasza:




válasza:Én meg azt nem értem, hogy miért utàlják ennyire ezt a reklámot? Hiszen életkori sajátossàg a miértezés....
13/14 anonim 



válasza:




válasza:12
Ja, a kommunizmusban nem volt "de miért?" :)
14/14 anonim 



válasza:




válasza:12-es
pont ezért. mert ez az egyik legidegesítőbb szokása az ilyen korú gyerekeknek
meg azért is, mert nem normálisan kérdezi, hogy de miért, hanem elnyújtja, hogy deemiééééllt, mintha a foghúzáshoz kapott volna helyi érzéstelenítést
Kapcsolódó kérdések:
Ti nem sajnáljátok ezt a fluimucil Ábel gyerket akit Radics Peti és még annyian megaláztak?
Oké, a reklám tényleg szar. Ez tény. Bár engem nem zavar, mert havi 1-2x nézek max televíziót... De arról, hogy szar első sorban a rendező tehet, s legkevésbé a gyerek. Radics Peti videóját -ami szerintem totálisan kretivitástól mentes- közel 1 millóan látták,...
Gamezone08 és Ábel testvérek?
Egy ideje nézem de nem jöttem még rá... A segítséget előre is köszönöm!
Van Knowbothoz hasonló ingyenes "alkalmazás"?
Ingyenes, és megmondja mit tud rólam. :)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




