Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Crawford Collins?

Ki az a Crawford Collins?

Figyelt kérdés
Énekes? Színész? Vagy csak egy instagram sztár?
2016. nov. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Beírtam a goggle-ba a nevét és mindent kiadott róla, amit te tudni akartál. Te miért nem vagy erre képes?
2016. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is meggugliztam, és már tudom ezt a felesleges dolgot is.
2016. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a kezecske! Persze a piros. ;)
2016. nov. 11. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, most mi lesz?! Ja, semmi.
2016. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nomen est omen
2016. nov. 11. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Az nem jutott eszedbe, hogy direkt választottam ezt a nevet?


Én legalább nem vagyok olyan hülye, hogy ne tudjam használni a google-t

2016. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te pontosan olyan hülye vagy, mint amilyennek engem tartasz. Ha nem tudnád ez egy olyan oldal, ahol az emberek kérdéseket tesznek fel és normális...ismétlem normális válaszok érkeznek normális (nem paraszt!!!) emberektől! Már ma megérte felkelned, tanultál valamit.
2016. nov. 11. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdésre majd kapsz értelmes választ. Amúgy az nem tűnt fel, hogy senki sem adott "normális" választ a kérdésedre?


Amúgymeg nagyobb segítség, ha rávezetlek arra, hogy magad oldd meg a problémáidat, mint az, hogy minden kis hülyeségedet másnak kell majd megoldania.

Gondolj erre a kérdésre úgy, mint egy matekpéldára. Mondjuk 2+2. Azzal nem érnél semmit, ha megmondom hogy a végeredmény 4, mert attól még nem fogod tudni, hogy mennyi 3+3, 7+3, 8+2...stb. De ha elmagyarázom, hogy hogy kell kiszámolni akkor legközelebb akár a 5837+26874-t is ki tudod majd számolni.

Remélem a példán keresztül megértetted a jelen helyzetet és bocsánatot kérsz, aztán megköszönöd a segítséget.

2016. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!