Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen ajándék Mikulásra? Mit...

Ilyen ajándék Mikulásra? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Egyetemen a csoportban azt beszéltük, hogy húzhatnánk és megajándékozhatnánk egymást Mikulás alkalmával.

Megvan egy konkrét összeg.

Ma az egyik üzletben láttam valamit és elgondolkoztam,hogy jó ötlet lenne-e vagy sem.

Mivel már nem gyerekek vagyunk ezért gondoltam kicsit eltekintek a csak csokis, plüssös dolgoktól és ma megláttam egy hasonló, modern úgymond diszt: [link] ilyen kis keretecske, motiváló angol szöveggel.

Nekem nagyon tetszene, nem annyira gyerekes, viszont nem tudom, hogy a többség mit gondolna,ha ilyet kapna ajándékba és nem-e olyan dolog,amit jobb személyesen kiválasztani?

Ti örülnétek hasonlónak?


2016. nov. 15. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
hogyne nagyon örülnék főleg egy olyan lovju micsodának egy közömsincsen embertől.te milyen egyetemre jársz?
2016. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem örülnék neki, mert egyáltalán nem érdekelnek az ilyesmik és nem vonzanak. Mondjuk el se keserednék.
2016. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óvó-tanitó képző egyetemre járok...
2016. nov. 15. 21:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked meg mi a bajod? Ha nem tudsz normálisan irni, takarodj innen.
2016. nov. 15. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
csak teszteltelek egy ovó-tanitó türelmes kell legyen,megbuktál. pszihó néni vagy.
2016. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem-e olyan dolog,amit jobb személyesen kiválasztani?"

Nem feltétlenül úgy fogalmaznék, hogy jobb személyesen kiválasztani, hanem hogy úgy jó ha személyre szóló. Olyan embernek nem venném, akivel egész szemeszter alatt 2 szót váltottam. Ha olyan embertől kapnál egy ilyet, akit alig ismersz, te komolyan tudnád venni az üzenetét? Én biztos nem. (Arról nem is beszélve, hogy aki ismer engem az tudja, hogy nem tolerálom a motivációs izébigyókat a házban.)

2016. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!