Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy intelligens, hozzáértő,...

Egy intelligens, hozzáértő, tiszta gondolkodású ember segítségére van szükségem, komoly problémákkal küzdök magammal, és az életemmel kapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én ezt már nem tudom megoldani, egy kívülálló személy véleménye érdekelne. Nem térnék ki részletekre, tényleg kivagyok. Tudom hogy az itteniek nagy része nem tud segíteni, szóval ilyen tizenéves tapasztalatlan gyerekek ne írjanak, köszönöm. Csak aki úgy érzi hogy TÉNYLEG TUD segíteni az írjon privátot és megadom a Skypom.

20l

Köszönöm!


2016. nov. 16. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj. Itt csak kanos fiúk fognak rádírni, akik tojnak a gondjaidra, azt lesik kapható vagy-e.
2016. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

[link]


Jó olvasást! Ha van egy kis eszed hasznodra válik, ha nem hát akkor...

Üdv egy tizenéves

2016. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Vannak telefonos lelki segélyszolgálatok.

Amúgy nekem írhatsz (túl öreg vagyok már ahhoz, hogy skype-oljak).

2016. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt: [link]
2016. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nos, idősebb vagyok nálad(bár ez szerintem a legkevésbé számít), egyesek szerint intelligens vagyok, hozzáértő... ? Mihez? Pszichológiához? Nem, sajnos nem vagyok pszichológus, bár egyetemen hallgattam egy szemeszter erejéig egy általános pszichológia kurzust. Tiszta gondolkodású? Ezt nem értem. Mitől tiszta? Vagy objektívra gondolsz? Teljesen senki sem tud objektív lenni, hisz megvan a maga saját véleménye a világról, szóval... nem, nem vagyok tiszta gondolkodású. Ettől függetlenül írhatsz pm-et, ha gondolod! :)
2016. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyan írjon aki ráér jó sokáig, akár hajnalig.
2016. nov. 16. 20:42
 7/17 A kérdező kommentje:
A perverzeket úgy is kiszűröm.
2016. nov. 16. 20:43
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem mi alapján ajánlotok könyveket meg pszichológust, amikor nem tudjátok mi a problémám.
2016. nov. 16. 21:06
 9/17 anonim ***** válasza:

"szóval ilyen tizenéves tapasztalatlan gyerekek ne írjanak"


Meglepődnél hány nálad jóval fiatalabb tapasztaltabb több rosszat a világból. De persze, nyugodtan ítélkezz egy szám alapján.

2016. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

*tapasztalt


Elnézést.

2016. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!