Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amiben jó vagy, mi az...

Mi az amiben jó vagy, mi az amihez nagyon nem értesz?

Figyelt kérdés
Az élet melyik területén mozogsz otthonosan, mi az ami abszolút nem érdekel? Én például az elvont dolgokban vagyok jó, a technikához semmit sem értek.

2016. nov. 20. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádom a tudományokat, főleg a fizika érdekel (ehhez nyilván hozzátartozik a matek is). Szeretem az elméleti dolgokat, de a technikai részét is. Az emberek érzelmeihez nem értek.
2016. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi kézügyességem nincsen, ezt nagyon sajnálom. Abszolút humán beállítottságú vagyok, sosem kötöttek le a reál tudományok, suliban sem értettem őket. Jól ki tudom magam fejezni, szóban is, de főleg írásban. Olyan munkám van, ahol ki tudom használni, hogy agyalós vagyok, szeretek elmélyülni abban amit csinálok. A folyamatos pörgést kevésbé szeretem, de ez nem jelenti azt, hogy nem dolgozok keményen.
2016. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
technikához jól értek, történelem, politika, sport hidegen hagy.
2016. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A "nagyon nem értesz" és az "abszolút nem érdekel" nem egymás szinonimái, lehet olyan, amihez nagyon nem értesz mégis érdekel, mert azt tanulod éppen!


Aztán sok ember van úgy, hogy amihez nagyon ért, az már abszolút nem érdekli, de abból él meg és kész.


Én pl. nem tudok főzni, magamtól a konyhába sem megyek be, de biztosan lenne aki rá tudna venni, mert egyébként a főzést szórakoztatónak tartom. Más kérdés, amit én egyedül csinálok, azt más meg nem eszi...


Amiben jó vagyok, ott is egyre inkább rádöbbenek, hogy mennyire nem értek dolgokat, minél jobban elmélyülök.


Hobbi szinten rengeteg minden érdekel, amihez nem értek.


ui.: Inkább reál beállítottságú vagyok állítólag.

2016. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írásban jó vagyok. Versek, fogalmazás, magyarul, angolul. A stílusom egyedi, kicsit csípős. Csak pont ez az, ami nem érdekel. De pl. számítógépekkel ha valami nem működik, imádom megkeresni, mi lehet a baj vele.


Amihez nagyon béna vagyok, a rajzolás. A tesóm grafikus, tök jó nézni, ahogy könnyűszerrel odarittyent bármit egy darab papírra. Én még egy fát sem tudok lerajzolni.

2016. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tanulás terén szinte csak a matek érdekel viszont szeretem nézni az Animal Planetot annak ellenére, hogy a suli bioszt rühellem. És matek mellett még a magyarra tanulok mert úgy érzem azt illik tudnom.

Szabadidőmet gitározással és edzéssel (test építés) töltöm. Sportok terén a foci és az extrém sportok érdekelnek. Snowboardozni tudok és hát a fociban se vagyok selejt, de azért nem is vagyok jó benne.

Érzelmi dolgok meg uhhh hát katasztrofálisak de valamiért mindenki szeret velem lelkizni...

2016. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rajz, festés, minden ami kézügyességet igényel. Kreativitás, úszás (gyorsan úszok), természettudományok. (Nincsen komoly tudásom, de mindig is hajlottam a biosz, kémia felé, nem tudom miért.) Az írásban is elvileg jó vagyok. Vannak verseim, meg mindenféle írásaim, naplóm. Filozófia és pszichológia ami leginkább érdekel. A filozófiára már kiskorom óta van hajlamosságom, a pszichológiai tudás leginkább szorgalom kérdése, de jó empatikus és lényeglátó képességeim vannak, ami nem hátrány. Ezen kívül jó térérzék, ami ugye a rajzhoz is kell.


Az úszást kivéve szinte minden sportban béna vagyok, főleg az ilyen kislabda hajítás, magas - távolugrásokban, tehát atlétika, pedig az alkatom jó lenne hozzá. Matek, fizika. Bár általánosban egész jó voltam ezekből a tárgyakból, szóval lehet hogy csak a szorgalom hiánya. Minden ami fizikai erőt igényel, nagyon gyenge vagyok sajnos de ezen szeretnék változtatni. Szociális képességeim is elég gyengék, főleg a kezdetekben amikor még nem ismerem az illetőt/illetőket. Nem vagyok egy csapatvezér alkat, nem vagyok egy nagy szájhős megmondóember, legtöbbször inkább a háttérben maradok. Szorgalmam, kitartóerőm nagyon nincs, ezért sincsenek eredményeim, de ezen is szeretnék változtatni.


20l

2016. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami legjobban érdekel az a pszichológia. Amiben nagyon rossz vagyok az az érzelmeim kifejezése, érzelmek felismerése.

Ami nem érdekel: Szinte minden amit az iskolában tanítanak. Annyira hihetetlenül rosszul adják elő a tananyagot hogy megutáltam. A tanár matekból 10 órán keresztül magyaráz egy tananyagot, senki nem érti meg, otthon utánanézek neten és gondolkodok rajta kicsit egyből megértek mindent, és simán eltudom magyarázni úgy hogy más is értse.

2016. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Orvosi területen dolgozom, úgy gondolom, ahhoz értek is, érdekel is, szívesen fejlesztem magam.

A kézügyességem kifejezetten jó, gyakorlatilag elég sok mindennel elboldogulok, ami ezt igényli (rajzolás, festés, varrás stb.). Azt hiszem, viszonylag jó az emberismeretem, talán könnyen megtalálom a közös hangot az emberekkel, empatikus vagyok.


Rengeteg dolog van, ami nem igazán érdekel, ezekben általában elég gyenge is vagyok. Kifejezetten nem értek pl. a politikához, történelemhez.

2016. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Jó vagyok tudományokban, nyelvekben, festésben, rajzolásban, rendkívül analfabéta vagyok a mozgásokhoz (sport, tánc, még a járásom sem normális), és az emberek érzelmeinek, célzásainak felismeréséhez.
2016. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!