Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig birja a szervezet...

Meddig birja a szervezet folyadék nélkül?

Figyelt kérdés

24 órája nem fogyasztottam semmilyen folyadékot!Meddig birja ezt a szervezet?Hány óráig,hány napig?Messze még a vég?

A neten össze vissza ir mindenféle idöpontot!



2016. nov. 29. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl sokáig, ahhoz hogy így halj meg.

Inkább igyál, hidd el jobb lesz!

Bármi is a problémád, nem éri meg miatta eldobni az életed.


Ha meg mindenképp meg akarsz halni, legyél okos, és a haláloddal ments meg másokat.

2016. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az agyhalál már beállt, szóval ne csüggedj. ^^
2016. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 túl sokáig? A folyadékhiány miatti halált 2-3 napra saccolják, max. 6. Legalábbis eszméletedet veszted s nemsokkal rá a halál is beáll. Főleg ha egyáltalán nem viszel be folyadékot, ugyanis az ételben is lehet például minimális kisebb-nagyobb mennyiség.

Ha iszol s nem eszel, az akár 1 hónap. Na az már sok.

2016. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írta, hogy folyadékot nem fogyasztott. Ebből én arra következtettem, hogy enni viszont evett. És így elég sokáig bírhatja, főleg, ha nem végez megterhelő fizikai munkát, ha mondjuk csak "vegetál". És szerintem pár nap elteltével rájön, hogy mégsem akar meghalni.

Ha már annyira öngyilkos akar valaki lenni, akkor inkább legyen szerv donor.

2016. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Senki nem akar az lenni...De mikor nincs más választásod.

Nehéz ezt megérteni,tisztában vagyok vele.

Ma 16órakor volt 24 órája,szóval most 26.Munka elött irtam ki a kérdést.Igen fizikai munkát végzek.

Egyébként 30 órája nem ettem,de gondolom akkor még nagyobb volna a szomjúságom.

Egyenlöre jól vagyok!Egy kis szédülésen kivül nincs nagyobb bajom...

2016. nov. 29. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt magaddal! Ha akarod, Írd le nekem, mi miatt csinálod ezt.
2016. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mártíszagot érzek. És ha öngyi akarnál lenni, akkor minek mennél màr be dolgozni..? Te csak sajnáltatni akarod magad a naívabb résszel.
2016. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 Én meg arra asszociáltam, hogyha már öngyilkos akar lenni, értelemszerűen nem fog enni. Pont azért, mert felesleges, enni azért eszik az ember, mert szükséglet, mert éhes vagy mert finom illetve bizonyos alkalmakkor, randevú, stb..

De ha meg akar halni, ezek közül egyikre sincs szüksége szerintem.

2016. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha iszol s nem eszel, az akár 1 hónap. Na az már sok."

:) Nocsak... Én viszont számos emberről tudok, akik évtizedekig élnek pusztán folyadékokon, pl gyümölcslé, zöldséglé. Inkább érzelmi hiányt tud okozni a szilárd étel hiánya. Persze az sem mindegy, hogyan, milyen ütemben és milyen folyadékot fogyaszt az illető, ha csak folyadékot.


(Egyébként Indiában van egy közismert faszi -az ő esetéről NEM foglalok állást, inkább csak érdekességként teszem hozzá, zárójelben-, volt róla egy ismretterj.film is, aki évtizedeken át ráadásul se nem ivott, se nem evett... Kb 10-15 év múlva kórházba került, ott kapott infúziót, kiengedték, azóta megint több, mint 10 éves nem iszik, nem eszik, mégis jár-kel, mozog, beszél, és tanítja a z embereket. Nyilván megfelelő tudatállapot is kell hozzá. "Kicsiben", tehát rövidebb időre, kevésbé zord feltételekkel megtapasztaltam én magam is.)

2016. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!