Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kissé morbid, vagy legalábbis...

Kissé morbid, vagy legalábbis fura felfogású embereket hol lehet találni -bővebben kérdésben-?

Figyelt kérdés

Hol lehet olyan embereket találni manapság akikben van némi morbid vagy legalábbis amolyan dark fantasy / komor szellemiség.

Nehéz jól megfogalmazni a dolgot, de mondjuk ha otthon éreznéd magad egy Tim Burton filmben vagy épp szeretsz mindent ami nem megszokott, este sötétben sétálni, a borongós időjárást, a telet, a morbid humort, a dark fantasyt... sajnos ilyen embert nehéz találni, mert általában egy bizonyos fokig a magányt is szokták kedvelni... de néha mégis jó lenne néha hasonló emberekkel beszélni, vagy épp a magányos esti sétát két fős sétává varázsolni...

Ha valakinek van tippje, hogy hol kéne keresgetni, vagy épp valami témaspecifikus forum stb, kérem ne tartsa magában, ha nagyjából magadra ismersz akkor küldj egy hollót, akarom mondani privátot. :D



2016. nov. 30. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen.
2016. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálad ez miben nyilvánul meg, vagy leginkább fentebbiekben? Illetve ha van kedved apróbb infokat nyugodtan írj itt vagy privátban, merre élsz, van kedven valamihez, stb, amúgy én Veszprém megyében élek.
2016. dec. 1. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van. Én is szeretem a horrort meg mindent ami sötét de tudom hogy a legtöbb "morbidság" csak a filmek hatása.
2016. dec. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, csak nem feltűnőek. Értelemszerűen aki a sötét dolgokat szereti és a magányt, az nem fog kiállni az utcára fényes nappal kiabálni, hogy ott van. :D

Én is ilyen vagyok, de fogalmam sincs, hol lehet hasonló embereket találni. Azért sem, mert nagy a szórás. Pl. facebookon vannak horrorfilmes csoportok, de rengetegféle ember van. Sokan megnéznek pár horrort, de a morbid poénokat nem szeretik.

Éjszaka sétálni meg királyság. Anno egyszer egy osztálytársam kb. 1 évig elszokott velem jönni. Szóval, leginkább random lehet ilyen emberekbe belebotlani.

2016. dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!